18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wykapany Jarosław Bieniuk

Oliwia Bieniuk w seksownym BIKINI! „Tęsknię za ciepełkiem :(”

10.11.2022  14:39
Oliwia Bieniuk pozuje w bikini
Oliwia Bieniuk pozuje w bikini Fot: Piotr Hukało/East News, Instagram oliwia.bieniuk

Oliwia Bieniuk wrzuciła na swoją relację na Instagramie zdjęcie, na którym stoi oparta o barierkę balkonu w jakimś ślicznym, rozgrzanym kurorcie. „Tęsknię za ciepełkiem :(„ podpisała fotkę. Nie ma co się dziwić, za oknem plucha, jakby jutra miało nie być…

Oliwia Bieniuk jest córką Jarosława Bieniuka i Anny Przybylskiej. Oliwia mówiła, że planuje iść w ślady sławnej i przedwcześnie zmarłej matki. Ma już za sobą szereg sukcesów, a Polska chętnie śledzi jej ambitne poczynania. 20-letnia Oliwia radzi sobie zarówno w modelingu, jak i ostatnio w świecie telewizji. Młodą aktorkę można wszakże podziwiać w serialu „Gliniarze”.

Oliwia Bieniuk w bikini

Oliwia, poza bogatym życiem zawodowym, posiada także wielce rozbudowane życie osobiste i chętnie dzieli się swoimi perypetiami ze światem - poprzez konto na Instagramie. Możemy tam zobaczyć spotkania z przyjaciółmi, kulisy planów zdjęciowych i wspominki z wakacji.

W ramach tej ostatniej właśnie kategorii Oliwia Bieniuk opublikowała zdjęcie przepełnione nostalgią za bardziej słonecznymi czasami. Aktorka stoi na nim oparta jedną ręką o balustradę balkonu lub tarasu w jakimś pięknym dużym hotelu o białej elewacji. W tle też widzimy niebieską taflę basenu i urocze palmy. Zdjęcie pochodzi najpewniej z jej wyprawy do Hiszpanii z początku roku.

Na pierwszym planie stoi Oliwia w cienkim, pomarańczowym, dwuczęściowym bikini, wykrzywiając przy tym zawadiacko twarz, jakby przepełniona głęboką ekstazą, radością z miło spędzanego czasu. Ach! Być Oliwią Bieniuk – to jest marzenie!

To nie pierwszy raz, kiedy Oliwka podzieliła się ze światem swoją pracą nad figurą - widzieliśmy ją jako seksowną pigułę, na uroczym wywczasie w Chałupach, a także topless.

Zdjęcie Oliwii Bieniuk znajdziecie poniżej.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

Oliwia Bieniuk w bikini
Oliwia Bieniuk w bikini Fot: Instagram oliwia.bieniuk
Czytaj także