18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wschodząca gwiazda

Oliwia Bieniuk zagrała w... filmie erotycznym! Tak wygląda nago [18+]

11.04.2023  19:22
Oliwia Bieniuk nago w filmie "Niuniek"
Oliwia Bieniuk nago w filmie "Niuniek" Fot: WOJCIECH STRÓŻYK/REPORTER, nudografia.pl/"Niuniek"

Córka Anny Przybylskiej, Oliwia Bieniuk, poszła w ślady mamy i została aktorką. W ostatnim czasie miała wystąpić w filmie o zabarwieniu erotycznym „Niuniek”, gdzie pokazała swoje nagie piersi. Wielu jest zdania, że nie jest to dobry krok na drodze jej kariery.

Córka Jarosława Bieniuka i Anny Przybylskiej, Oliwia Bieniuk, poszła w ślady matki i została aktorką. Choć nie wzięła polskiej sceny filmowej szturmem, jak udało się to Annie Przybylskiej, Oliwia przyciąga uwagę publiczności i wykazuje się wielkim talentem scenicznym. W ostatnim czasie występuje w serialu „Gliniarze” stacji Polsat.

Aktorka jest wciąż młoda i ma zaledwie 21 lat, a w tym wieku często występuje się w etiudach szkół filmowych. Zresztą w takich mini-produkcjach pojawiają się nieraz sławni aktorzy, a filmy te zdobywają później nagrody dla filmów krótkometrażowych, jeśli są gotowym dziełem, a nie tylko ćwiczeniówką. Oliwia Bieniuk nie jest gorsza – w ostatnim czasie pojawiła się w etiudzie szkolnej, którą „Super Express” określił jako „erotyk”. Jedno jest pewne – film ma co najmniej erotyczne zabarwienie.

Oliwia Bieniuk nago. Aktorka wystąpiła w filmie erotycznym

Oliwia Bieniuk pojawiła się w filmie o zabarwieniu erotycznym „Niuniek” z 2023 roku. To etiuda szkolna realizowana w Warszawskiej Szkole Filmowej. Oliwia gra tam klientkę baru i wokalistkę, która zaczyna całować się z barmanem. W końcu rozbiera się i wówczas widać nagie ciało aktorki.

Wielu internautów wyraziło swoje zaniepokojenie tą rolą. Są zdania, że nie jest to dobry krok na tym etapie jej kariery. „Czymś musi zaimponować żeby być i istnieć, ale chyba nie tędy droga”, pisze jedna z osób. Natomiast są też ludzie, którzy bronią Oliwii Bieniuk - „Jak ładnie wygląda, to niech sobie gra topless, gratuluję”, pisze internauta.

Zgodnie z informacjami udostępnionymi na stronie nudografia.pl, nagranie z nagą Oliwią Bieniuk widniało na YouTubie. Teraz jest to już film prywatny. Niemniej osoby prowadzące stronę nudografia.pl zrobili zrzuty ekranu z tej sceny. Jedno ze zdjęć, które nie jest niecenzuralne, znajdziecie poniżej.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

Oliwia Bieniuk w filmie "Niuniek" (2023)
Oliwia Bieniuk w filmie "Niuniek" (2023) Fot: nudografia.pl

logo Tu się dzieje