18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Bajeczne zarobki 16-latki

Oliwia Bieniuk zarabia fortunę. Spokojnie mogłaby rzucić szkołę

07.08.2019  16:45
Oliwia Bieniuk zarabia fortunę. Spokojnie mogłaby rzucić szkołę
Oliwia Bieniuk zarabia fortunę. Spokojnie mogłaby rzucić szkołę Fot: Instagram/@oliwia.bieniuk

Oliwia Bieniuk nie skończyła jeszcze nawet 18 lat, a już niejeden człowiek mógłby jej pozazdrościć kosmicznych zarobków. Dziewczynie nieźle się powodzi.

Nawet, gdyby Oliwia Bieniuk rzuciła teraz szkołę to nie musiałaby się martwić o to, że zabraknie jej na utrzymanie. Piękna córka nieżyjącej już Anny Przybylskiej zarabia kwoty, o których niejeden dorosły może co najwyżej pomarzyć. 

Oliwia Bieniuk zarabia krocie

Oliwia słynie z niezwykłej i niecodziennej urody. Bardzo przypomina swoją ukochaną mamę, ale jednocześnie jest w niej jakiś niepowtarzalny, oryginalny pierwiastek. Bieniuk publikuje czasem zdjęcia na Instagramie, którymi zachwyca mnóstwo osób. Jak się okazuje - już interesują się nią pracodawcy, którzy chcą zapłacić dziewczynie najprawdziwsze krocie. 

Oliwka dostaje propozycje reklamowania różnych produktów w internecie. Ostatnio podpisała umowę z producentem toreb. A ponieważ obserwuje ją prawie 100 tys. osób, może liczyć na niezłe stawki. I mogłaby już zakończyć edukację, a to niezwykła sytuacja jak na nastolatkę - mówił w rozmowie z "Rewią" jeden z menadżerów polskich gwiazd. 

Prawdopodobnie jednak Oliwka chociażby przez wzgląd na pamięć o swojej mamie, nie zrezygnuje z edukacji. Anna Przybylska sama nie skończyła studiów i szczególnie zależało jej, aby chociaż jej dzieci uzyskały wyższe wykształcenie. Zapisywała również swoje pociechy na rozmaite zajęcia dodatkowe, dbając tym samym o ich rozwój.

Oczywiście jak każda baba marudzę, czasami narzekam, że muszę wozić Szymka jutro na karate, a pojutrze na judo, a Oliwkę trzeba uczesać w kok, jak idzie na balet. Wiem jednak, że dzieci wykorzystają te umiejętności i podziękują nam kiedyś za to - mówiła aktorka na kilka lat przed śmiercią.

Oliwia Bieniuk za kilka zdań w internecie zarabia ładne parę tysięcy. To nieczęsta sytuacja w przypadku nastolatki - na pewno jej ojciec martwi się, co z tego wyniknie. Mamy nadzieję, że dziewczyna wykaże się mądrością. 

Zobacz także
Czytaj także
Przeczytaj więcej