18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Gwiazda Idola i Polsatu

On zastąpi Gąsowskiego w "Twoja twarz...". Oszaleli?

Wojciech Kozicki
11.01.2023  21:33
Maciej Rock zastąpi Gąsowskiego w "Twoja twarz brzmi znajomo"
Maciej Rock zastąpi Gąsowskiego w "Twoja twarz brzmi znajomo" Fot: TRICOLORS/East News

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo” i nowy prowadzący, który zastąpi Piotra Gąsowskiego. Wielka gwiazda Polsatu z "Idola" powraca. Program z Maciejem Dowborem poprowadzi Maciej Rock!

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo” i nowe gwiazdy w programie. Wiadomo już kto zastąpi Katarzynę Skrzynecką  - padło nazwisko wielkiej światowej gwiazdy. Teraz Pomponik ujawnia kto poprowadzi program Polsatu zamiast Piotra Gąsowskiego. Ma to być Maciek Rock, który dawno temu prowadził program „Idol”. Ma na koncie również udział w programach "Się Kręci", "Przebojowe dzieci", „POPlista”, „Fabryka gwiazd”czy "Must Be the Music. Tylko muzyka”. Był gospodarzem koncertów odbywających się w ramach sopockich festiwali "TOPtrendy" i "Top of the Top" oraz wielu imprez i koncertów Polsatu.

Rock zamiast Gąsowskiego. Co zrobi Dowbor?

Przypominamy, że najpierw z show wyleciał Michał Wiśniewski. Później Katarzyna Skrzynecka została wyrzucona z programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” tuż przed zdjęciami do najnowszej edycji. Podobno to decyzja Edwarda Miszczaka, który zemścił się za to, iż Skrzynecka odeszła kiedyś z TVN do Polsatu. Piotr Gąsowski w ramach solidarności z Kasią Skrzynecką odszedł z programu. Czekamy jeszcze na decyzję Maciej Dowbora, który ogłosił, że musi jeszcze przemyśleć sytuację.

Z Dowborem już pracowali razem przy programie "Się kreci" i była super chemia, prywatnie bardzo się przyjaźnią, więc to dość naturalny wybór – ujawnia informator portalu Pomponik.

Pomponik ujawnia, że pomysł na powrót 44-letniego Maćka Rocka zrodził się podczas 30-lecia Polsatu, ponieważ Maciej Rock „zawsze budził ogromną sympatię widzów, a ostatnio także sentyment”.

Czytaj także