18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Będzie pranie brudów?

Opozda i Królikowski nie mogą wziąć rozwodu. Jest problem

Wojciech Kozicki
05.01.2023  12:17
Opozda i Królikowski nie mogą wziąć rozwodu. Jest problem
Opozda i Królikowski nie mogą wziąć rozwodu. Jest problem Fot: Piotr Molecki/East News

Joanna Opozda i Antoni Królikowski chcą wziąć rozwód, ale pojawiły się problemy. Zakończenie związku małżeńskiego nie będzie takie proste.

Joanna Opozda i Antoni Królikowski rozstali się krótko po ślubie. Syn Pawła Królikowskiego porzucił ciężarną żonę dla innej absztyfikantki. Pojawiły się plotki, że była to sąsiadka byłej partnerki. Kochliwy aktor i najpiękniejsza polska aktorka chcieli wziąć rozwód, mieli dogadać się bez walki w sądzie, ale chyba jeszcze długo pozostaną małżeństwem.

Rozwód Królikowskiego i Opozdy. Jest problem z rozprawą

Jak ujawnia „Super Express”, szybki rozwód w przypadku 35-letniej Opozdy i 34-letniego Królikowskiego nie wchodzi w grę. Podobno para spotka się w sądzie najwcześniej pod koniec 2023 roku, a do tego nie został nawet wyznaczony termin pierwszej rozprawy rozwodowej. Być może rozwód w sądzie zacznie się dopiero w 2024 roku. Skąd ta zwłoka?

Tabloidy dudnią, że Opozda chce się rozwieść jak najszybciej, by skupić się na dziecku i karierze aktorskiej.

Asia chciałaby mieć to wszystko za sobą. Jest już zmęczona całą sytuacją związaną z Antkiem i tym, jak podchodzi do ojcostwa. Zabolało ją, kiedy przeczytała, że chciałby naprzemiennej opieki nad Vincentem, podczas gdy cały ciężar wychowania i utrzymania chłopca spoczywa na niej – ujawnia informator Super Expressu.

Nieoficjalnie mówi się, że para chce także unieważnić ślub kościelny. Sa powod, by uznać, że okaże się nieważny.

Czytaj także