18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Królikowski może wygrać

Opozda zmieni treść pozwu rozwodowego? "To ją złamało"

Wojciech Kozicki
26.04.2023  10:03
Opozda i Królikowski zmienią treść pozwu rozwodowego? "To ją złamało"
Opozda i Królikowski zmienią treść pozwu rozwodowego? "To ją złamało" Fot: TRICOLORS/East News

Joanna Opozda i Antoni Królikowski nadal chcą wziąć rozwód, medialna wojna trwa. Chyba jednak pójdą na rozwodowy kompromis. Piękna aktorka zamierza zmienić treść pozwu rozwodowego i pójść Królikowskiemu na rękę?

Antoni Królikowski i Joanna Opozda, odkąd aktor z filmów z Patryka Vegi zrobił skok w bok, wciąż starają się o rozwód. Pranie brudów i medialna wojna znajdą wreszcie finał? Pozew rozwodowy może zostać zmieniony przez Joannę Opozdę. Pójdzie na rękę Królikowskiemu... bo boi się przegranej w sądzie?

Opozda i Królikowski walczą o rozwód. Ona temu winna?

Jak podają tabloidy, Opozda złożyła pozew rozwodowy z orzekaniem o winie Królikowskiego. Królikowski złożył pozew rozwodowy bez orzekania o winie. Jak jednak ujawnia „Super Express”, para odkochanych celebrytów chyba w końcu znajdzie kompromis.

Joannę poinformowano, że jeśli będzie chciała udowodnić w sądzie winę Antka, sprawa będzie ciągnąć się latami. To ją załamało. Chciałaby wszystko jak najszybciej zakończyć, więc zamierza zrezygnować z orzekania o winie – ujawnia znajomy Opozdy i Królikowskiego. (Super Express)

Informator „Super Expressu” twierdzi, że Joanna Opozda obawia się walki z sądzie z Królikowskim. Podobno kochliwy aktor miałby za wszelką cenę udowadniać, że ona również przyczyniła się do rozpadu małżeństwa. Co więcej, podobno Antek Królikowski dołączył wniosek o opiekę nad dzieckiem z miejscem zamieszkania przy matce i zabezpieczeniem kontaktów.

Aktor chciałby widywać syna dwa razy w dni powszednie co najmniej przez trzy godziny oraz w co drugi weekend miesiąca przez siedem godzin.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

logo Tu się dzieje