Strajk nauczycieli trwa

Ostaszewska, Wojewódzki, Rubik wspierają nauczycieli

08.04.2019  18:13
Gwiazdy popierają nauczycieli
Gwiazdy popierają nauczycieli Fot: Wikipedia/Eastnews

Strajk Nauczycieli rozpoczął się dzisiaj o godzinie 8 rano w całej Polsce. Słowa poparcia wędrują do pedagogów z różnych stron, m.in. od Kuby Wojewódzkiego i Mai Ostaszewskiej

Maja Ostaszewska, Kuba Wojewódzki. Magda Mołek czy Anja Rubik popierają strajk nauczycieli. Oto, co pojawiło się w ich mediach społecznościowych.

Popieram nauczycieli

Strajk pedagogów to temat numer jeden w mediach i wśród rodziców. Jak się okazuje, również celebryci chętnie wypowiadają się na ten temat, niejednokrotnie okazując nauczycielom wyrazy wsparcia i dodając im otuchy. Strajk skomentowała m.in. Maja ostaszewska, która na swoim Instagramie umieściła wymowne zdjęcie z komentarzem.

Popieram nauczycieli. Jako mama uczennicy i ucznia szkoły podstawowej, całkowicie ich rozumiem i solidaryzuję się z nimi - napisała na swoim Instagramie

Dodała też, że jej zdaniem pracownicy oświaty walczą nie tylko o swoją godność, ale także o godną edukację dzieci.

Celebryci popierają nauczycieli

Słowa poparcia wyraziło też wielu rodziców oraz innych grup zawodowych. Obok nich solidarność z pedagogami zadeklarował m.in. Kuba Wojewódzki, który opublikował na swoim Facebooku zdjęcia spod szkoły podstawowej. Na jednym z nich widać jak siedzi przed wejściem do szkoły, na drugim stoi już z grupą nauczycielek.

Obok Ostaszewskej i Wojewódzkiego strajk skomentowała też Anja Rubik.

Z całego serca wspieram strajk nauczycieli! Jestem dumna z mojej siostry, która jest nauczycielką i wszystkich innych nauczycieli którzy również 8 kwietnia zjednoczą się i zawalczą o swoją godność!

- czytamy na jej Instagramie.

Przeczytaj więcej
Komentarze