18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Willa za miliony

Oto dom Lewandowskich! W Barcelonie mają życie jak w Madrycie [FOTO]

08.11.2022  15:15
Oto dom Lewandowskich! Wspaniała willa
Oto dom Lewandowskich! Wspaniała willa Fot: JP PARIENTE/SIPA/SIPA/East News

Ach, jak słonecznie! Ach, jak pięknie! Robert i Anna Lewandowscy urządzili się już w Hiszpanii i folgują sobie do oporu. Zamieszkali w pięknej, potężnej willi.

Jak podaje „Fakt”, willa, w której zamieszkała najbardziej atletyczna para Polaków, warta jest nawet około 20 milionów złotych. Lewandowscy wprowadzili się tam, ponieważ po ośmiu latach w Monachium, Robert przeniósł się do klubu FC Barcelona.

Lewandowscy zamieszkali jednak nie w samej Barcelonie, lecz tuż pod nią, w Stiges. Miejscowość ta znajduje się około 35 kilometrów od stolicy Katalonii. Niezwykle luksusowa posiadłość znajduje się w bogatej dzielnicy miasteczka, gdzie para zapewne czuje się jak ryby w wodzie. Willa jest przeszklona, przestronna i prezentuje się niezwykle imponująco. Mmmm.

Willa Lewandowskich za 20 milionów złotych

Na dom składa się kilka sypialni, wielka kuchnia, basen i kilka tarasów. Wartość willi to około 20 mln złotych, a koszt wynajmu, jak podaje „Fakt”, to aż 80 tys. zł. Nie wiadomo jednak, czy Lewandowscy dom kupili, czy jedynie go wynajmują.

Stiges to urokliwa mieścina, a dzielnica, w której zamieszkali Robert z Anią, rozpieszcza ich wieloma restauracjami, parkami, a nawet polami golfowymi. W pobliżu jest też piękna, piaszczysta, katalońska plażunia.

To idealne miejsce na wypoczynek dla strudzonych mięśni – czy to po strzelaniu goli, czy po treningach pani Ani.

Zdjęcia pięknej posiadłości znajdziecie poniżej.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

logo Tu się dzieje