18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Rustykalny wybór

Oto najseksowniejszy Brytyjczyk. Czy tylko na tyle ich stać?

08.03.2023  16:04
Jeremy Clarkson - hotówa
Jeremy Clarkson - hotówa Fot: Brian J Ritchie/Hotsauce/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Jeremy Clarkson został wybrany najseksowniejszym mężczyzną w Wielkiej Brytanii w głosowaniu, w którym wzięło udział 2 tys. kobiet.

Najseksowniejszym Brytyjczykiem uznano Jeremy’ego Clarksona. To wynik głosowania 2 tys. kobiet na stronie IllicitEncounters, która służy do szukania kochanków dla osób po ślubie (wow). Jeremy Clarkson, znany Polakom m.in. z prowadzenia programu „Top Gear”, wygrał z bardzo silną konkurencją. Pokonał m.in. Idrisa Elbę czy Gary’ego Linekera.

Na liście znaleźli się jednak również osoby spoza Wielkiej Brytanii – choćby Kanadyjczyk Ryan Reynolds czy prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski.

Jeremy Clarkson uznany za najseksowniejszego Brytyjczyka

W zestawieniu na stronie do poszukiwania kochanków Jeremy Clarkson zajął pierwsze miejsce.

Z woskowaną marynarką i tweedową koszulą wyraźnie widać, że klimat bad boya ze wsi, który ma Clarkson, sprawdza się u kobiet po trzydziestce

- powiedziała rzeczniczka portalu Jessica Leoni.

Drugie miejsce zajął były piłkarz Gary Lineker, a trzecie Mike Tindall, który grał w rugby. Wołodymyr Zełenski znalazł się na ósmym miejscu.

1. Jeremy Clarkson

2. Gary Lineker

3. Mike Tindall

4. Ryan Reynolds

5. Martin Lewis

6. Dermot O’Leary

7. Idris Elba

8. Volodymyr Zelenksy

9. Mikel Arteta

10. Charlie Mullins

Wyniki są dość zaskakujące, jak przyznała sama rzeczniczka. Nie wiem, jak wy, ale ja idę do sklepu po tweedową koszulę i środek na obwiśnięcie twarzy.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na 

.

Czytaj także