18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Lecimy na Księżyc!

Oto polska piosenka na Eurowizję Junior 2022! Znowu wygramy?

09.11.2022  09:02
Oto polska piosenka na Eurowizję Junior 2022
Oto polska piosenka na Eurowizję Junior 2022 Fot: YouTube Bądźmy Razem. TVP

Już wkrótce odbędzie się tegoroczna Eurowizja Junior. Konkurs tym razem odbędzie się w Erywaniu, gdzie reprezentować będzie nas Laura Bączkiewicz z piosenką „To The Moon”. Utwór zbiera pozytywne opinie i dużo wskazuje na to, że mamy szansę na sukces.

Polska już nie tylko interesuje się Eurowizją, lecz teraz także Eurowizją Junior – to jak ze skokami narciarskimi, lubimy oglądać zwycięstwa Polaków. Niedawno konkurs wygrały Roksana Węgiel oraz Viki Gabor, a Sara James zajęła drugie miejsce. Na tegorocznej edycji Polskę reprezentować będzie Laura Bączkiewicz. Czy ma szansę na zwycięstwo? Wszystko zależy od piosenki!

Laura Bączkiewicz zabierze nas w kosmiczną podróż

Polskie preselekcje w ramach „Szansy na sukces” wygrała Laura Bączkiewicz, która zajęła pierwsze miejsce zarówno w głosowaniu SMS-owym, jak i głosami jurorów. Dziewczynka nie trafiła więc do Eurowizji za piękne oczy.

Utwór, który zagra to „Lot na Księżyc”, lecz zostanie on wykonany w wersji anglojęzycznej pod nazwą „To The Moon”. Laura Bączkiewicz wystąpi natomiast jako „Laura”, tj. pod samym imieniem, ratując tym samym zagranicznych dziennikarzy i jurorów przed niebezpiecznym dla zdrowia poplątaniem języka, jakże swoistym dla polszczyzny.

W internecie możemy znaleźć wiele pozytywnych komentarzy pod adresem piosenki nie tylko ze strony rodaków, ale także od obcokrajowców, rozpływających się nad utworem. Eurowizja Junior 2022 odbędzie 11 grudnia.

A wy co myślicie? Będzie złoto? Lot na Księżyc odbędziecie poniżej.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

logo Tu się dzieje