18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

"Marzyłam o miłości"

Pamela Anderson: Stallone i Seagal oferowali role za seks

Wojciech Kozicki
26.01.2023  15:18
Pamela Anderson i film na Netflix - Stallone i Seagal oferowali jej seks za role?
Pamela Anderson i film na Netflix - Stallone i Seagal oferowali jej seks za role? Fot: London Ent / Splash News//EAST NEWS

Pamela Anderson ujawnia mroczne fakty o Hollywood. Najpierw wyznała, że Steven Seagal proponował jej rolę w filmie "Liberator" za seks. Teraz okazuje się, że niemoralne propozycje składał jej Sylvester Stallone. Nadchodzący film na Netflix "Pamela: Historia miłosna" o Pameli Anderson ujawni seksualne potwory wśród gwiazd?

Pamela Anderson ujawnia nagą prawdę o Hollywood. Za kilka dni katalog filmów Netflix wzbogaci się o dokument poświęcony aktorce i modelce "Pamela: Historia miłosna". Szykuje się wielki seksualny skandal w Hollywood. Jak ujawniają dziennikarze „New York Post”, gwiazda serialu „Słoneczny Patrol” dostawała jednoznaczne propozycje od gwiazd i nie chce już tego ukrywać. Co oferował jej Sylwester Stallone w zamian za aktorską karierę w filmach? Steven Seagal jest prywatnie seksualnym potworem?

Pamela Anderson - Seagal i Stallone oferowali jej role w filmach za seks?

Premiera dokumentu Netflixa "Pamela: Historia miłosna" zmiecie Stallona z planszy? Jak ujawnili dziennikarze, zawiera fragment o Stallone, który rzekomo zaoferował młodszej o dwie dekady aktorce mieszkanie i luksusowy samochód za to, by była "jego dziewczyną numer jeden". Do tej sytuacji miało dojść zanim Pamela Anderson zagrała w „Słonecznym Patrolu” (1989). Stallone zagrał już wówczas w filmach „Rocky” i „Rambo”.

Rzecznik 76-letniego Stallone’a już oświadczył, że opowieść Pameli Anderson to stek bzdur.

W filmie dokumentalnym "Pamela: Historia miłosna" na Netflix dowiemy się podobno wiele o romansach Pameli Anderson, jej drodze do sławy i skandalu, który wywołała słynna sekstaśma.

Zaoferował mi mieszkanie i porsche, abym była jego dziewczyną numer jeden. Pomyślałam wtedy: 'Czy to znaczy, że jest jakaś dziewczyna numer dwa'. 'To najlepsza oferta, jaką dostaniesz, złotko. Jesteś teraz w Hollywood' - ciągnął dalej. Ja nie chciałam takiego układu. Marzyłam o miłości – wyznała Pamela Anderson w filmie o sobie.

Steven Seagal oferował seks Pameli Anderson

W dokumencie o molestowanie seksualne przez Pamelę Anderson został oskarżony także Steven Seagal. Podobno podczas castingu do filmu "Liberator" zaproponował jej rolę w zamian za seks. Aktorka zapewnia, że nie zgodziła się na niemoralną propozycję. Steven Seagal ostatnio i tak zmaga się z licznymi oskarżeniami o nadużycia seksualne.

Autobiografia Pameli Anderson

Na tym jednak nie koniec sensacji, bo 31 stycznia do sprzedaży trafi książka "Love, Pamela". Ma to być szokująca autobiografia Pameli Anderson. Już wiadomo, że obsmarowany zostanie w niej aktor Tim Allen, który na planie serialu "Pan Złota Rączka" podobno pokazał aktorce z Playboya swoje klejnoty.

Netflix "Pamela: Historia miłosna" o Pameli Anderson

Czytaj także