18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Czy to już całym film "Polityka" w sieci?

Vega pokazał wideo z wypadku Szydło. Ale urwała!

30.08.2019  15:20
Vega i kolejna scena z filmu "Polityka" - czy pokazał już wszystko?
Vega i kolejna scena z filmu "Polityka" - czy pokazał już wszystko? Fot: Instagram

Patryk Vega wkrótce zaatakuje Polaków swoim nowym filmem „Polityka”. Niektórzy twierdzą, że pokazał już prawie całą produkcję w mediach społecznościowych, publikując kolejne sceny z filmu na Instagramie i Facebooku. A jednak, coś jeszcze zostało do pokazania…

Patryk Vega i kolejna scena z „Polityki”. Wiadomo już kiedy będzie premiera, a tymczasem reżyser znów uderzył w Beatę Szydło. Nawiązał do słynnej kolizji byłej premier w Oświęcimiu w 2017 roku. W filmie gra ją Ewa Kasprzyk. Vega zapowiada, że polscy politycy boją się jego filmu i mieli mu nawet grozić. To dlatego montował go w Azji.

Vega w „groźny" sposób zapowiada film, a następnie widzimy Ewę Kasprzyk/Beatę Szydło rozmawiają w aucie przez telefon. „Niedzielna praca w g*wno się obraca” - mówi, a po chwili następuje wypadek samochodowy. Ochroniarze ratują premier nie zważając na poszkodowaną osobę w innym aucie.

Czy to zachęci widzów, by pójść do kina? Vega ewidentnie stawia na kontrowersje, bo wcześniej bohaterowie filmu, bliźniaczo podobni do Macierewicza i Misiewicza, mieli ze sobą gejowski romans. Bartłomiej Misiewicz złożył nawet pozew i zażądał miliona złotych odszkodowania, ale w końcu zrezygnował z walki przed sądem o swoje dobre imię. A może stwierdził, że nie ma już o co walczyć?

Vega i nowa scena z filmu "Polityka":

Przeczytaj więcej
Komentarze