18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ten film zniszczy PiS?

Wiemy kto zagra polityków u Vegi. Jest ostro

Wojciech Kozicki
17.06.2019  13:09
Patryk Vega i jego nowy film "Polityka" - czy obali rząd PiS?
Patryk Vega i jego nowy film "Polityka" - czy obali rząd PiS? Fot: Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Patryk Vega schudł, ale jego nowy film zapowiada się "grubo". Tegoroczna produkcja ma zmiażdżyć rząd PiS, a polscy politycy zdaniem reżysera „mają się czego bać”. Znana jest już obsada i nie brakuje niespodzianek.

Patryk Vega tuż przed wyborami wypuści nowy film. „Polityka” ma zdaniem reżysera znacząco wpłynąć na ich wynik. Jarosław Kaczyński już spanikował i przebiera nóżkami, chociaż filmu nie widział. Twierdzi, że będzie to stek bzdur, kłamstwa i atak na rząd. Vega jest pewien, że prezes z Nowogrodzkiej przeczytał skradziony scenariusz i dlatego trzęsie portkami. Wcześniej mówił, że osoby związane z polityką miały mu grozić, więc produkcję filmu kończy w Azji.

Opublikowano już zdjęcie Andrzeja Grabowskiego, który zagra Jarosława Kaczyńskiego. W sieci krąży już scena z filmu „Polityka”, w której przedstawiono Krystynę Pawłowicz. Zagrała ją Iwona Bielska. Podano też nazwiska pozostałych aktorów, który zagrają u Vegi w „Polityce”.

"Polityka" Vegi - obsada aktorska

Janusz Chabior znów pojawi się w filmie u Patryka Vegi. To może być jego rola życia, bo zagra… Antoniego Macierewicza. Znając możliwości i dorobek tego aktora, jesteśmy pewni, że katastrofy nie będzie.

Na tym jednak lista znanych nazwisk się nie kończy, Vega jak zwykle zgromadził wiele gwiazd na planie. W „Polityce” zagrali także Ewa Kasprzyk, Zbigniew Zamachowski, Antoni Królikowski oraz jak zwykle Tomasz Oświeciński.

Wiadomo też, że Stuhr na pewno nie wcieli się w polityka. Ciekawe jednak jak wypadłby w roli. np. Krzysztofa Bosaka lub Rafała Trzaskowskiego. Myśleliśmy też o Andrzeju Dudzie, ale prezydent wydaje nam się nie do podrobienia.

Tak, mogę potwierdzić, że nowy projekt Vegi mnie przekonał. Kilka razy się z Vegą spotkaliśmy ostatnimi czasy. Przygotowujemy projekt, który skrywa nie tyle mgła, co gęste chmurzysko tajemnicy. Patrykowi Vedze nie można odmówić smykałki do robienia filmów i podchwytywania tematów, które widzów elektryzują. Tak wkręconego reżysera nie spotyka się często – powiedział Maciej Stuhr. (wprost.pl)

Zobacz także