18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wierzymy na słowo

Patryk Vega jest uzależniony od pieniędzy. Sam się do tego przyznał

26.08.2019  16:36
Patryk Vega jest uzależniony od pieniędzy. Sam się do tego przyznał
Patryk Vega jest uzależniony od pieniędzy. Sam się do tego przyznał Fot: TRICOLORS/East News

Patryk Vega opowiedział bez wstydu o swoim uzależnieniu. Reżyser przyznał się do tego, że nie wyobraża sobie życia bez pieniędzy. 

Patryk Vega uwielbia kontrowersje - najlepiej, kiedy sam je wzbudza. W swoich filmach regularnie zadziera z różnymi środowiskami - podpadł już lekarzom, teraz wziął się za polityków. Już niejedna znana twarz mu groziła, a reżyserowi w to graj.

Kiedy chociaż na chwile cichnie dyskusja na temat jego filmów - Vega rzuca kilka, również bardzo kontrowersyjnych faktów o sobie. Tłumaczył już, z jakiego bagna wyciągnęła go żona, chwalił się swoim kosmicznym samochodem, a teraz opowiada o uzależnieniu.

Patryk Vega jest uzależniony od pieniędzy

Jak się okazuje, reżyser jest uzależniony... od pieniędzy. Nie tylko się tego nie wstydzi, ale również nie zamierza ze swoją słabością walczyć. 

Zazwyczaj dopiero widząc rachunek, dowiaduję się, ile muszę zapłacić. Czasami kupuję coś tylko po to, by dostarczyć sobie adrenaliny. Jestem uzależnieniowcem, przez piętnaście lat byłem alkoholikiem i chociaż od trzydziestego roku życia nie piję, wpadłem w nałóg zarabiania pieniędzy - wyznaje reżyser.

Cóż, z dwojga "złego" zarabianie pieniędzy przynajmniej nie robi nikomu fizycznej krzywdy.

Sama informacja, że pieniądze wpłynęły na konto, jest dla mnie nagrodą. Adrenalina skacze, a ja czuje chwilowe ukojenie. Problem w tym, że muszę zarabiać coraz więcej i więcej, aby podtrzymać pozytywne emocje - dodaje Vega.

Rozumiecie, co jest w tym "kręcącego"?

Czytaj także
Przeczytaj więcej
Komentarze