18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Zadarł z największą mafią w Polsce

Vega grozi Polakom: nowy film w tym roku

Wojciech Kozicki
13.06.2019  09:11
Patryk Vega i nowy film - wpłynie na wybory jesienią?
Patryk Vega i nowy film - wpłynie na wybory jesienią? Fot: Kamil PIKLIKIEWICZ/East News

Patryk Vega robi nowy film. „Polityka” może jego zdaniem mieć wpływ na jesienne wybory parlamentarne i zmienić ich wynik. Wyznał, że usłyszał już pierwsze groźby i musiał wyjechać z Polski.

Tomasz Sekielski filmem „Tylko nie mów nikomu” uderzył w Kościół i pedofilów w sutannach. Tymczasem Patryk Vega zamierza zrobić z politykami to co Linkiewicz z Godlewską w oktagonie. 6 września ukaże się jego nowy film, który ze względów bezpieczeństwa kręcono pod innym tytułem.

Jak dotąd starałem się być jak najdalej od polityki, bo wydawała mi się jedynym światem brudniejszym od show-biznesu. Ale nie ma dziś bardziej kontrowersyjnego tematu, który tak bardzo dzieliłby Polaków i potrafił skłócać całe rodziny. Dlatego w moim filmie chcę pokazać polityków takimi, jakimi naprawdę są. Na co dzień widzimy pewną fasadę, obserwujemy to, co oni kreują na potrzeby mediów. W moim filmie widzowie będą mogli zobaczyć, jak zachowują się politycy, kiedy kamery są wyłączone – powiedział Patryk Vega w rozmowie z Onetem.

Nowy film Vegi

Vega boi się pracować na tym filmem w Polsce? Zdradził, że montaż trwa w Tokio, by nikt nie zakłócił pracy. Wygląda na to, że robi się niebezpiecznie. Podobnie ryzykuje teraz Sekielski kręcąc film o aferze w SKOK-ach, a internauci piszą w komentarzach, że boją się o jego zdrowie i życie.

Vega kontra polscy politycy

Autor „Botoksu” twierdzi, że chociaż kręcił w tajemnicy, to i tak ktoś wykradł scenariusz. Tak, dla wielu osób to może być szok, filmy Vegi mają scenariusze...

W wywiadzie dla Onetu wyznał, że składano mu „intratne propozycje”, by premiera nie nastąpiła przed wyborami, bo produkcja wpłynęłaby na ich wyniki. Usłyszał też groźby i obiecano mu pomówienie. Znając jakość ostatnich filmów Vegi, można uznać, że zapowiadając premiery swoich kolejnych „dzieł”, to on grozi Polakom.

Zobacz także