"Polityka" to dopiero początek

Vega ma szalony plan. Bóg i Andrzej Duda powinni się bać?

03.09.2019  09:39
Patryk Vega już planuje nowe filmy - wiadomo skąd bierze pomysły
Patryk Vega już planuje nowe filmy - wiadomo skąd bierze pomysły Fot: Facebook.com/Patryk Vega

Patryk Vega nie zamierza się zatrzymać. Tej jesieni Polaków czeka premiera filmu „Polityka”, ale Krzemieniecki już wraca na plan filmowy. W najnowszym wywiadzie reżyser zdradził, co szykuje dla wielbicieli kina.

Patryk Vega w Radiu Zet opowiedział o filmie „Polityka”, pochwalił się wyjątkowo droga złotą biżuterią oraz niezwykłym samochodem. Wkrótce zapewne będzie go stać na więcej takich gadżetów, bo ma w planach wiele filmów, które pewnie jak poprzednie, okażą się kinowymi hitami, a ich oglądalność i zyski będą rekordowe.

Patry Vega (niegdyś Krzemieniecki) wraca na plan 5 września i rozpoczyna pracę nad nowym filmem. Premierę zaplanował na wiosnę 2020 roku. Co więcej, jego cel to 16 filmów do 2025 roku, a ostatni „ma być filmem o Bogu”.

Film zostanie zaprezentowany na wiosnę, będzie o innej tematyce, ale ma dotyczyć „afer i różnych mechanizmów w Polsce”. Ma w nim być dużo wulgaryzmów, bo postacie są pierwowzorami filmowych bohaterów, używają takiego słownictwa w codziennym życiu.

Nie chce zdradzać szczegółów o czym będą kolejne filmy, bo twierdzi, że inni kradną mu pomysły. Zdradził jednak skąd on bierze pomysły na kolejne produkcje. Okazuje się, że wydaje majątek na badania socjologiczne, by dowiedzieć się, co chcą oglądać Polacy i przyznaje, że robi produkt dopasowany do gustów Polaków.

Wiadomo, że na pewno będzie druga część filmu „Polityka”. Niewykluczone, że powstanie również film o prezydencie Andrzeju Dudzie.   

Przeczytaj więcej
Komentarze