18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Jest grubo

To będzie miazga. Vega pokazał zwiastun. "Polityka" rozwścieczy PiS

09.08.2019  08:29
To będzie miazga. Vega pokazał zwiastun. "Polityka" rozwścieczy PiS
To będzie miazga. Vega pokazał zwiastun. "Polityka" rozwścieczy PiS Fot: YouTube/Pratryk Vega

Hucznie zapowiadany film "Polityka" Patryka Vegi w kinach już od 4 września. Tymczasem reżyser pokazał pierwszy zwiastun. Pewne jest jedno... będzie się działo.

To ma być trzęsienie polskiej sceny politycznej - tak przynajmniej twierdzi dumny z siebie reżyser. Patryk Vega zebrał cały zastęp świetnych polskich aktorów i nakręcił film. PiS i PO już drżą, a Polacy wyczekują września.

"Polityka"

Vega pokazał zwiastun

Jeszcze w czasie "sklejania" filmu, Vega pokazywał kolejne jego fragmenty. Choć postaci w jego produkcji oficjalnie są jedynie wzorowane na znanych posłach, posłankach i ich współpracownikach, każdy wie, o kogo chodzi. Tak bardzo, że choć do premiery miesiąc, niektórzy już Vegę straszą, a reżyser doczekał się nawet pierwszego pozwu.

Już wcześniej wiadomo było, że może być ostro. Po zwiastunie spodziewać się możemy... miazgi. Choć może nie będzie to dzieło wybitne, pewne jest jedno. Vega zobrazuje patologie obecnej władzy, zahaczy też o ich poprzedników-przeciwników.

Będzie o "zape**alaniu za miskę ryżu" (Mateusz Morawiecki), chowaniu flagi UE (Beata Szydło), patologicznym rzeczniku MON (Bartłomiej Misiewicz), milionach dla redemptorysty i autach od bezdomnego (Tadeusz Rydzyk), ośmiorniczkach i układach (PO) i dużo, dużo więcej.

A oto przedsmak tego, co w kinach już 4 września. Wybierzecie się na seans?

"Polityka"
"Polityka"
"Polityka"
Czytaj także
Przeczytaj więcej