18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

[WIDEO]

Pierwszy wywiad Roxie i Kevina! "Super czuć, że masz mężczyznę"

Wojciech Kozicki
29.05.2023  17:37
Pierwszy wywiad Roxie Węgiel i Kevina! "Super czuć mężczyznę"
Pierwszy wywiad Roxie Węgiel i Kevina! "Super czuć mężczyznę" Fot: VIPHOTO/East News

Roksana Węgiel zaręczona. Roxie Węgiel i Kevin Mglej mieszkają razem, kupili mieszkanie i chyba szykuje się ślub. Polska power couple udzieliła pierwszego wywiadu we dwoje dla K-Mag. 

Roksana Węgiel i Kevin Mglej zaliczyli medialny debiut na ściance na imprezie magazynu K-Mag. W rozmowie z Moniką Maszkiewicz opowiedzieli dość wylewnie o swojej miłości. Zakochane  spojrzenia, przytulaski... dosłownie spijali sobie z dzióbków!

Związek Roxie Węgiel i Kevina Mgleja. Pierwszy wspólny wywiad

Jak opowiedział Kevin Mglej, to była miłość od pierwszego wejrzenia. Wyznał, że zaiskrzyło od razy, gdy Roxie Węgiel zjawiła się w studiu. Dziś to papużki nierozłączki. On jeździ z nią na koncerty, ona wpada do niego do biura, a do tego mieszkają razem.

W Roksanie urzekło mnie wszystko. To była miłość od pierwszego spotkania w studiu. Okazała się niesamowicie wrażliwą, ciepłą, empatyczną i dojrzałą osobą. Rozpłynąłem się. To wspaniałe pracować z kimś kogo się kocha. Roksana bardzo mi imponuje

- wyznał Kevin Mglej.

Roksana Węgiel i Kevin Mglej remontują już wspólne mieszkanie, w którym spontanicznie razem zamieszkali. To Roxie Węgiel decyduje o aspektach wizualnych, a Kevin ma swój gabinet za przeszkloną ścianą sypialni, więc zawsze będzie blisko Roksany Węgiel. Pełni też "funkcje doradcze".

To była nieopisana chemia między nami. Zaiskrzyło. Bliskość działa w naszym wypadku na plus. Nie sądziłam, że będę pracowała z kimś kogo kocham. Pisanie piosenek to są emocje, jaramy się tymi samymi rzeczami, idealnie jest. Super jest czuć, że masz mężczyznę

 - dodała Roxie Węgiel.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

Roxie Węgiel i Kevin Mglej. PIERWSZY WSPÓLNY WYWIAD

 

logo Tu się dzieje