18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Duże zmiany

Pilnie strzeżona tajemnica Szydło wyszła na jaw. Gratulujemy

29.07.2019  17:31
Pilnie strzeżona tajemnica Szydło wyszła na jaw. Gratulujemy
Pilnie strzeżona tajemnica Szydło wyszła na jaw. Gratulujemy Fot: Wikipedia

Beata Szydło nikomu o tym nie mówiła. Jej młodszy syn stanął na ślubnym kobiercu. Widać, że mężczyzna postępuje zgodnie z zasadą: "jaka mama taka... żona"!

Beata Szydło prywatnie jest szczęśliwą żoną i matką dwóch synów. Starszy jest księdzem i chociaż mama jest z niego dumna, to niestety nigdy nie zostanie za jego sprawą babcią. Cała nadzieja w młodszej latorośli - Błażeju.

Co to był za ślub!

Chociaż cała rodzina Szydło starała się to ukryć, do mediów i tak wyciekła informacja o ślubie jej syna. Na uroczystości pojawili się praktycznie wyłącznie najbliżsi mężczyzny i jego żony. Obecni byli również politycy.

Sobotnia uroczystość odbyła się w urokliwym kościele w Alwerni. Na ślubie zjawiło się sporo osób. Niewielu było polityków PiS. Obecni byli m.in. minister Infrastruktury Andrzej Adamczyk oraz marszałek Senatu Stanisław Karczewski - donosi Gazeta Krakowska, która dotarła do tych wszystkich informacji.

Co w tej całej sytuacji jest najzabawniejsze? Najwyraźniej syn europosłanki postępuje zgodnie z zasadą - jaka mama, taka żona, jego wybranka ma bowiem na imię... Beata! Życzymy szczęścia młodej parze.