18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Gwiazda nie żyje

Samobójstwo piosenkarza! "Problemy z tożsamością płciową"

Wojciech Kozicki
13.07.2023  17:35
Nie żyje piosenkarz Ryuji Higa. Popełnił samobójstwo
Nie żyje piosenkarz Ryuji Higa. Popełnił samobójstwo Fot: Oleg Marusic/REPORTER, Instagram

Nie żyje japoński model i piosenkarz Ryuji Higa znany pod pseudonimem Ryuchell. Potwierdzono śmierć gwiazdy muzyki w Tokio. Radio Zet podaje, że popularny wokalista popełnił samobójstwo.

Tragedia w Japonii. Zmarł piosenkarz Ryuji Higa znany pod pseudonimem Ryuchell. 27-latek został znaleziony martwy w biurze agencji rozrywkowej w Sibuya Ward w Tokio. Smutną wiadomość jako pierwszy przekazał portal The Japan Times.

Ryuchell nie żyje. Ryuji Higa popełnił samobójstwo przez "problemy z tożsamością płciową"?

Jak podaje Radio ZET, japońska policja bada okoliczności śmierci gwiazdy. Podano już, że Ryuchell popełnił samobójstwo. Nie jest tajemnicą, że Ryuji Higa miał problemy z tożsamością płciową. W 2022 roku dokonał coming outu i publicznie wyznał, że nie identyfikuje się już jako mężczyzna. Spowodowało to problemy w jego małżeństwie z modelką Tetsuko Okuhirą, w mediach społecznościowych znaną jako Peco.

Para zawarła związek małżeński w 20016 roku. Doczekali się syna o imieniu Link. Wokalista mówił wprost, że jego tożsamość płciowa doprowadziła do rozpadu związku. Ryuji wolał być nazywany "partnerem życiowym" i "rodzicem".

Ryuji Higa urodził się 29 września 1995 roku w Ginowan w Prefekturze Okinawa. Był popularnym wokalistą, modelem i osobowością telewizyjną. Grał w dwóch serialach oraz dubbingował bohaterów filmów animowanych- informuje Radio ZET.

Ryuchell wykorzystywał swój przykład do walki o prawa osób LGBT. Regularnie pojawiał się w programach telewizyjnych. Opowiadał w nich o swojej przemianie w kobietę. 

Ryuji Higa urodził się 29 września 1995 roku w Ginowan w Prefekturze Okinawa. Realizował się nie tylko jak muzyk i model. Grał także w serialach, a nawet pojawił się w filmie animowanym. Zwłoki gwiazdora 12 lipca znalazł jego menadżer.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku

logo Tu się dzieje