18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Kiepskie hity

Piosenki Paździocha z serialu. The best of! [WIDEO]

13.07.2019  14:51
Marian Paździoch i jego kiepskie hity z serialu
Marian Paździoch i jego kiepskie hity z serialu Fot: Faceboook

Ryszard Kotys to znakomity aktor, który ma na swoim koncie wiele wspaniałych ról. Jednak najbardziej kultowa to oczywiście Marian Paździoch w serialu „Świat według Kiepskich”. Chociaż Ferdek Kiepski nieustannie go obraża, to za jedno musi go pochwalić – złośliwy sąsiad ma talent wokalny.

„Świat według Kiepskich” to nie tylko piosenka tytułowa, którą wykonał zespół Big Cyc. W serialu wykonano dużo różnych utworów, które stały się kultowe. Piosenka wyborcza i piosenka o piwie to zaledwie namiastka muzycznych akcentów w produkcji Polsatu.

Piosenki Paździocha w serialu

Co wielu może zaskoczyć, Marian Paździoch również udzielał się wokalnie. Do historii przejdzie utwór „Siekiera, motyka”, który wykonał, chociaż był to paszkwil na jego temat. Wprowadził jednak cenzurę i pominął wulgaryzm, który rymuje się ze słowem „wuj”. Zrobił to ze względu na późną porę. Halina Kiepska dowiedziała się wówczas, że sąsiad przygotował pozew sądowy.

W jednym z odcinków serialu wykonał też piosenkę o Magorzatce, która tańcowała z Wickiem, a on oberwał… ;) Cios był tak silny, że bohater utworu stracił 4 zęby. Uwagę zwraca przede wszystkim strój Mariana Paździocha, którego mogliby dzisiaj pozazdrościć mu modowi influencerzy na Instagramie.

Marian Paździoch udzielał się też gościnnie w innych piosenkach. Można go było usłyszeć w „Protest songu”, w którym obawiał się, że „ktoś na górze znowu kichę kręci”. Zatańczył z Ferdkiem Kiepskim ekstremalny taniec, który mogłaby wykonać jedynie Justyna Żyła w programie „Taniec z gwiazdami”. 

Paździoch zasłynął również jako bezwzględny dyrygent, który terroryzował członków chóru. Gdyby Piotr Rubik był tak ostry, jego muzycy ze strachu nie byliby w stanie klaskać.

Przeczytaj więcej
Komentarze