18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Nie zaprosili kamer do domu, ale nie musieli. Zobacz, jak mieszka Piotr Żyła z rodziną

Redakcja
23.02.2018  14:33
Piotr i Justyna Żyła na Instagramie pokazali, jak mieszkają
Piotr i Justyna Żyła na Instagramie pokazali, jak mieszkają Fot: Instagram.com/justynazyla

Jest przytulnie i przestronnie.

Piotr Żyła to jedna z najbarwniejszych postaci polskiego sportu. Kiedy pojawia się w mediach, już wiadomo, że będzie wesoło. Skoczek jest aktywny również w sieci. Tutaj kroku dorównuje mu także żona, Justyna.

Oboje mają konta na Instagramie, na których można zobaczyć nie tylko sportowe zmagania Piotra, ale ich codzienne życie. Mimo że para nie zaprosiła kamer do swojego domu, co nieco możemy wywnioskować, patrząc na ich profile.

Pięć pokojów i salon

Piotr Żyła w 2006 roku poślubił piękną Justynę Lazar, kuzynkę Adama Małysza. Para wzięła ślub bardzo wcześnie, bo w wieku zaledwie 19 lat. W 2015 roku skoczek wybudował dom w Wiśle. W rozmowie z "Super Expressem" zdradził, jak będzie wyglądał.

Będzie tam pięć pokojów i salon. Nie będzie sali treningowej, bo jej nie potrzeba. W domu najwyżej ćwiczę skoki przez płotki, a te mogę sobie wystawić na działce. Natomiast zaprzyjaźnioną siłownię mam niedaleko - mówił.

Kadry z codziennego życia możemy znaleźć głównie na profilu żony skoczka. Szczególnie uwagę przykuwają jasny i duży salon oraz minimalistyczny kominek. Jak na prawdziwą kobietę przystało, Justyna Żyła zadbała też o przestronną garderobę. Olśniewa też okolica, w jakiej zbudowano posiadłość. 

Justyna i Piotr Żyła. Zobacz, jak wygląda ich dom: 

WIĘCEJ NEWSÓW I ROZRYWKI? SPRAWDŹ PLANETĘ NA FACEBOOKU!

Czytaj także
Przeczytaj więcej