18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Jego żona już to przeżyła

Piotr Żyła w Tańcu z Gwiazdami. Będzie skok na kasę?

Wojciech Kozicki
05.06.2019  14:57
Piotr Żyła w "Tańcu z gwiazdami" to moze być jego najlepszy skok... na kasę
Piotr Żyła w "Tańcu z gwiazdami" to moze być jego najlepszy skok... na kasę Fot: ANDRZEJ LANGE/East News/Agencja SE

Justyna Żyła przeżyła „Taniec z gwiazdami”. Od kiedy jej mąż (już były!) Piotr Żyła zrobił skok w bok, jej kariera rozpędza się jak Pendolino. Skoczek narciarski chyba jej pozazdrościł, bo wkrótce też może zająć się tańcem.

Justyna Żyła błąkała się po parkiecie w Polsacie, a niektórzy odważyli się nazwać to tańcem. Zapewne się tym nie przejmowała, bo za odcinek na osłodę dostawała podobno 6,5 tys. złotych. Piotr Żyła chyba też ma ochotę na zastrzyk gotówki i być może wskoczy na parkiet.

Znowu Żyła w Tańcu z gwiazdami

Zapowiedzi końca świata mogą okazać się prawdziwe. Piotr Żyła, znany także jako Wiewiór, może wziąć udział w programie „Taniec z gwiazdami”. W rozmowie z „Super Expressem” enigmatycznie stwierdził, że wyznaczył sobie cel na przyszły sezon, ale "nie chce go zdradzić, bo ciężko na niego pracuje".

Portal plotkarski podejrzewa, że może chodzić właśnie o przygotowania do „Tańca z gwiazdami”. Sugeruje, że biorąc pod uwagę popularność rozwiedzionej pary, Żyła na pewno będzie brany pod uwagę przez producentów programu.

Czytaj także