18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

"Możecie mówić mi tato"

Piróg został ojcem

04.04.2019  16:21
Michał Piróg i adopcja dziecka - znany gej został tatą
Michał Piróg i adopcja dziecka - znany gej został tatą Fot: East News

Michał Piróg, czyli gej słynący kiedyś z tańca, a obecnie znany z programów „Azja Express” i „Top Model” ogłosił na Instagramie, że został ojcem. Niektórzy jednak za wcześnie wywołali lawinę negatywnych komentarzy.

Michał Piróg na Instagramie podzielił się z fanami zaskakującą wiadomością. Został ojcem i jak sam przyznał, otrzymał już stosowne dokumenty.

Możecie mi mówić tato... właśnie otrzymałem dokumenty. Wdech , wydech - wiem , znam zdanie niektórych osób na ten temat. Widzicie są faktycznie osoby które sadzą, że inni ludzie kierują się własnym interesem w podejmowaniu przeróżnych decyzji życiowych. Zapewne są i tacy ale są i ci którzy myślą w wielu kwestiach nie umysłem, wygodą czy ewentualnym profitem - zakomunikował Piróg w mediach społecznościowych.

Ojciec Piróg

Trzeba przyznać, że to nieco enigmatyczny komunikat. Celebryta w kolejnym wpisie wyjaśnił sytuację i opisał historię chłopca znalezionego nad rzekę Kinabatangan. Jego rodzice zginęli, a on w ciężkim stanie walczył o życie. Jak dodał Piróg, „wpadli na siebie”.

Nie wiadomo, jak dokładnie wyglądać ma ojcostwo Piróga – czy dziecko trafi do Polski, czy popularny homoseksualista będzie wspierał je jedynie finansowo? Zapewne na Instagramie pojawi się wkrótce więcej informacji na ten temat.

Czytaj także
Przeczytaj więcej