Ma torbiel

Pisarek cierpi na straszne choroby. Jedna z nich jest w obrębie mózgu

21.12.2022  15:21
Karolina Pisarek cierpi na poważne choroby przewlekłe
Karolina Pisarek cierpi na poważne choroby przewlekłe Fot: Artur Zawadzki/REPORTER

Karolina Pisarek ujawniła, że jej poważne choroby przewlekłe zmuszają ją do diety takiej, w której spożywa jedynie produkty najwyższej jakości.

To wynik jej wrześniowej wizyty w szpitalu. Gdy naszły ją straszne bóle głowy, Pisarek uznała, że należy w końcu udać się po pomoc. Migreny były tak potężne, że celebrytka wycofała się z życia publicznego i z mediów społecznościowych. Lekarze, po badaniach, stwierdzili, że Karolina Pisarek ma torbiel w okolicach przysadki mózgowej i kwalifikuje się ona do operacji.

To jednak niestety nie wszystko. W rozmowie z reporterką z Jastrząb Post Pisarek zdradziła, że cierpi na kolejną przewlekłą chorobę.

Pisarek ma chorobę skóry

Karolina Pisarek zdradziła, że cierpi na atopowe zapalenie skóry.

Kiedyś miałam zajawkę, żeby patrzeć na skład. Teraz przyznam szczerze patrzę, co po prostu ładniej pachnie i co sprawdza się na mojej cerze. Często, jak coś wypróbuję przez jeden dzień i okazuje się, że mam uczulenie, to tego więcej nie używam, a jeśli nie, to super. Uwielbiam perfumowane kosmetyki. Rzeczywiście czasem borykam się z atopowym zapaleniem skóry, więc bardziej powinnam przykładać do tego uwagę

- zdradziła Karolina Pisarek w rozmowie z Jastrząb Post.

Niestety sprawa nie rozbija się jedynie o uważne wybory na zakupach. Celebrytka musi też brać na stałe leki steroidowe. Ważna jest również dieta – Pisarek może jeść jedynie produkty wysokiej jakości, które będzie tolerować jej skóra.

Mam do tego specjalne leki, które – kiedy pojawia się atopowe zapalenie skóry – to używam. Są to leki ze sterydami i oczywiście na określone partie ciała. Na szczęście moje atopowe zapalenie skóry jest tylko w niektórych partiach i zgięciach. Bardzo dużą uwagę zwracam na to, co jem. To musi być czyste jedzenie, dobra jakość, najlepiej ekologiczne. Jeśli chodzi o to, co wkładam do brzuszka, to musi to być najwyższa jakość

- zdradziła Pisarek dla Jastrząb Post.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na 

.

Czytaj także