18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Youtuberka kształci

Pokazała ciało po liftingu pośladków. Efekt przekracza oczekiwania

11.04.2023  17:31
Fagata nago? Sesja zdjęciowa po liftingu pośladków
Fagata nago? Sesja zdjęciowa po liftingu pośladków Fot: Instagram fagataaa

Gwiazda mediów społecznościowych znana jako Fagata pokazała efekty swoich zabiegów kosmetycznych. Youtuberka zrobiła sobie brazylijski lifting pośladków i wygląda jeszcze piękniej niż wcześniej.

Agata „Fagata” Fąk podzieliła się ze swoimi licznymi fanami w mediach społecznościowych zdjęciami z meksykańskiego wywczasu. Gwiazda internetu wygina się we wszystkie strony i pokazuje swoje świeżo zrobione ciało całemu światu. Jak przypomina Pudelek, Fagata zaledwie dwa miesiące temu wykonała zabieg brazylijskiego liftingu pośladków.

To już jej drugi zabieg tego typu i oby nie ostatni, bo efekty są naprawdę widoczne. Swoje zmagania ze zdrowiem i rekonwalescencją po zabiegach relacjonowała zarówno na YouTubie, jak i na swoim koncie na Instagramie, w relacjach. Momentami cierpiała prawdziwe katusze, a nawet miała wymiotować krwią.

Ten pierwszy zabieg nie wyszedł tak, jakbym chciała. Nie widać u mnie praktycznie nic. Dlatego się decyduje drugi raz

- napisała wówczas Fagata.

Fagata nago? Sesja zdjęciowa na plaży w Meksyku

Fagata podbiła serca internautów nie tylko swoimi vlogami na YouTube i sesjami na Instagramie. Walczyła także na Fame MMA, a w ostatnim czasie bryluje na TikToku, dzięki niedawnej premierze najnowszego utworu powstałego we współpracy z raperem Diho. Mam na sobie outfit – siedem koła”, śpiewało wiele polskich celebrytek.

Teraz nie daje o sobie zapomnieć, publikując efekty nowej sesji zdjęciowej na meksykańskiej plaży. Młoda gwiazda internetu wygląda świetnie, lecz nie zabrakło pod jej adresem negatywnych komentarzy. Internauci zwracają uwagę, że w tak młodym wieku – 22 lata - efekty zabiegu liftingu pośladków mogłaby osiągnąć naturalnie na siłowni. Jeden z komentujących napisał nawet, że pupa "widać, że w piwnicy robiona, bo kształt jakiś dziwny". Ona sama oczywiście nic sobie z tego nie robi, a ciało ma jak butelka Coca-Cola. Prosta sprawa.

Zdjęcia Fagaty znajdziecie poniżej. Celebrytka zamieściła całą sesję na swoim koncie na Instagramie.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

logo Tu się dzieje