Ikona miała swoje tajemnice

Pola Raksa nigdy się tym nie chwaliła. Pikantne szczegóły z życia gwiazdy

06.07.2019  10:48
Pola Raksa nigdy się tym nie chwaliła. Pikantne szczegóły z życia gwiazdy
Pola Raksa nigdy się tym nie chwaliła. Pikantne szczegóły z życia gwiazdy Fot: INPLUS/East News

Pola Raksa w czasach Czterech pancernych i psa była ikoną i symbolem kobiecego piękna. Miała jednak na koncie rzeczy, którymi publicznie się nie chwaliła. Pikantne szczegóły z jej życia mocno Was zaskoczą.

Pola Raksa była w czasach swojej największej świetności ikoną piękna. Mężczyźni do niej wzdychali, popularne zespoły śpiewały o jej cudownej twarzy i każdy znał jej nazwisko. Jak to człowiek - popularna aktorka również miała swoje sekrety. Niektóre były szczególnie elektryzujące. 

Romanse Poli Raksy

Pola Raksa była mężatką tylko raz w życiu. Jej partner - Andrzej Kostenko cechował się niesamowitą o nią zazdrością. Koledzy z planu Czterech pancernych i psa wspominali po latach, że mąż osobiście odbierał Raksę z planu zdjęciowego i zabierał do domu. Ostatecznie to jednak on dopuścił się zdrady i Pola rozwiodła się z nim po 6 latach małżeństwa. Raksa ma z tego związku tylko jedno dziecko - syna Marcina. 

Nigdy więcej nie wyszła za mąż, ale nie zmienia to faktu, że po latach wdała się w płomienny romans z młodszym od niej Bogusławem Lindą. Plotkowano również o jej romantycznej relacji z Januszem Gajosem, ale plotki te nie zostały nigdy oficjalnie potwierdzone, choć elektryzowały wszystkich fanów. W czasie, gdy jeszcze była żoną Kostenki - kochał się w niej do szaleństwa Daniel Olbrychskich.

Co jak co, ale na powodzenie Raksa nie mogła narzekać, chociaż to niestety nie sprawiło, że była w miłości szczęśliwa. 

Mimo tego, że miała świat u stóp i powalała urodą - Pola Raksa tak naprawdę pragnęła po prostu spokoju. Szybko usunęła się w cień, choć nie zrezygnowała z pracy artystycznej. Aktualnie wciąż pozostaje związana z teatrem i mieszka w niewielkiej miejscowości pod Warszawą. Sąsiedzi nazywają ją "milutką i cichutką". 

Przeczytaj więcej
Komentarze