18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

łiłołiło

Lepiej pokazać piersi, niż robić w policji? Mundurowi wbijają szpilę Żyle

26.07.2019  08:41
Lepiej pokazać piersi, niż robić w policji? Mundurowi wbijają szpilę Żyle
Lepiej pokazać piersi, niż robić w policji? Mundurowi wbijają szpilę Żyle Fot: Mateusz Jagielski/East News

Justyna Żyła wyznała, że przegadała swoją "artystyczną" nagą sesję w Playboyu z synkiem. Chłopiec miał stwierdzić, że gorzej by było, gdyby pracowała w policji. To nie spodobało się mundurowym.

Pani Justyna Żyła zrobiła karierę publikując największe brudy ze swojego życia prywatnego w mediach społecznościowych, co zaowocowało między innymi sesją dla Playboya. Choć "celebrytka" zrzuciła tam ciuchy i pozowała nagusieńka, dziś twierdzi, że to nie były zdjęcia rozbierane, tylko artystyczne.

To nie były rozbierane zdjęcia, tylko artystyczne. Oczywiście, to nie było za darmo. Jedni pisali, że super, drudzy rozpaczali, co ja zrobiłam dzieciom - mówiła w Vivie.

W tym samym wywiadzie Żyła przyznała, że "nierozbierane" zdjęcia przegadała wcześniej z synkiem. Maluch miał orzec: bardziej bym się wstydził, gdybyś pracowała w policji.

Mundurowi ripostują

Dziwne wyznanie pani Justyny, o dziwnym podsumowaniu nagiej sesji przez jej syna, nie spodobało się służbom. Nie będą wprawdzie szukać na celebrytkę paragrafu, doradzają jej jednak, by zaznajomiła syna z pracą policjantów.

Na Facebooku Polskiej Policji pojawił się wpis, w którym mundurowi sugerują pani Justynie, że trochę nie udało jej się edukowanie syna, ale oni jej pomogą. Pani nie wytłumaczyła, my zrobimy to lepiej - stwierdzili.

Pani Justyno, serdecznie zapraszamy do nas z synem. Warto zobaczyć, jak dzieci żartują i uśmiechają się do policjantów (kilka zdjęć poniżej). Może lepiej, niż Pani to robiła, wytłumaczymy mu, że jak będzie na przykład potrzebował szybkiej pomocy to może o nią poprosić każdego policjanta, zatrzymać radiowóz czy zadzwonić pod nr 997 - napisali.

Pani Justyna jak na razie do sprawy się nie odniosła. Mylicie, że w najbliższych dniach zaliczy nową sesje? Tym razem z dziećmi, na posterunku?

Przeczytaj więcej
Komentarze