18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

policja w domu Kruszwila

Koniec idola nastolatków? Patostreamer molestował dziecko

31.07.2019  17:53
Koniec idola nastolatków? Patostreamer molestował dziecko
Koniec idola nastolatków? Patostreamer molestował dziecko Fot: Instagram/Kruszwil

Lord Kruszwil ma poważne kłopoty. On i jego "ekipa" mogą trafić za kratki nawet na kilkanaście lat. Idol nastolatków przeżył właśnie nalot policji.

Prawie milion obserwujących na Instagramie i rekordowa oglądalność na zablokowanym już kanale YouTube. Lord Kruszwil to postać znana i co ciekawe - ceniona, ale chyba jedynie wśród dzieci i nastolatków. Jego działalności w sieci nie można bowiem uznać za zbyt ambitną. Powiedzieć wręcz można, że jest patologiczna i patologią tą zajęli się w końcu śledczy.

Kruszwil stał się celem policji i prokuratury, a wcześniej Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych po tym, jak w jednym z filmów wykorzystywał dziecko do molestowania seksualnego.

Marek K. i jego koledzy z ekipy są sprawcami wykorzystania małego chłopca, któremu kazali dotykać miejsc intymnych dorosłych kobiet. Te praktyki były utrwalane i prezentowane za pieniądze w sieci internetowej - czytamy na Facebooku OMZRiK.

Co za tym idzie? YouTuber i jego współpracownicy sami dopuścili się molestowania na nieletnim.

Policja w domu Kruszwila

Jak poinformował Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych, policja na poważnie zainteresowała się patostreamerem. Śledczy weszli do jego domu i zabezpieczyli materiały, które mogą pomóc w śledztwie.

Podczas przeszukania zatrzymano telefony, dyski oraz sprzęt komputerowy należący do sprawców. Teraz biegli przeszukają zawartość tych nośników, by zabezpieczyć treści związane z molestowaniem i wykorzystywaniem dzieci. Staną się one dowodem w toczącym się śledztwie - czytamy.

Kruszwilowi i jego kolegom grozi 12 lat więzienia. Sprawą się chyba jednak nie przejmują. Idol nastolatków jak gdyby nigdy nic działa sobie w internecie i ucieszony publikuje kolejne, niezbyt mądre treści.

Kruszwil
Kruszwil
Czytaj także
Przeczytaj więcej