18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Półnaga żona Żebrowskiego bije głową w śnieg. To sposób na... [WIDEO]

Redakcja
09.01.2019  16:13
Michał Żebrowski i jego żona potrafią zaskoczyć. Aleksandra Żebrowska na Instagramie pokazała zaskakujące wideo - czy to sekret piękna i urody gwiazdy?
Michał Żebrowski i jego żona potrafią zaskoczyć. Aleksandra Żebrowska na Instagramie pokazała zaskakujące wideo - czy to sekret piękna i urody gwiazdy? Fot: Instagram.com/olazebrowska

Michał Żebrowski i Aleksandra Żebrowska to małżeństwo, które potrafi namieszać w mediach. Teraz żona popularnego aktora  z "Ogniem i mieczem" opublikowała zaskakujące wideo na Instagramie.

Aleksandra Żebrowska zdradziła sekret swojej urody. Nie każdy jednak będzie mógł skorzystać z takiej metody na piękno. Nie chodzi o pieniądze, ale o odwagę i wytrzymałość fizyczną.

Na nagraniu widać Żebrowską w zimowej scenerii w Tatrach. Jest prawie naga i uderza głową w śnieg.

Wideo wyświetlono prawie 40 000 razy. Można spodziewać się, że jej "beauty secret" wkrótce znajdzie naśladowców. Sądząc po hasztagu "brokennose", uderzanie głową w śnieg nie jest do końca bezpieczne.

ZOBACZ TEŻ: Anja Rubik nago. Poszła na całość

logo Tu się dzieje