Telewizja odpala bombę

Polsat wsadzi celebrytów w klatki. Będą bić się na wizji

26.04.2019  11:21
Polsat zrobi program z walkami celebrytów
Polsat zrobi program z walkami celebrytów Fot: Mateusz Jagielski/East News

Telewizja Polsat planuje odpalić prawdziwą bombę. Wystawi celebrytów na ring i każe im się bić. A wszystko ku uciesze widzów, którym walki te będzie transmitować.

Walki Fame MMA, czyli pseudo MMA z udziałem pseudo gwiazd i celebrytów (ostatnio na oktagonie spotkały się patoinfluencerka Marta Linkiewicz i "piosenkarka" Esmeralda Godlewska) robi prawdziwą furorę. Fani aż zacierają ręce, kiedy mogą zobaczyć, jak dwoje znanych z ekranów smartfonów i komputerów ludzi, pokracznie bije się na ringu. A fanów tych są prawdziwe rzesze.

Polsat wystawi celebrytów na ring

Nic dziwnego, że ktoś postanowił to w końcu wykorzystać i zbić na podobnych walkach majątek. Do takiego kroku szykują się telewizja Polsat i KSW, które planują połączyć siły, powołać federacje do walk celebrytów, a tym założyć rękawice na ręce i pokazywać to w telewizji.

Pomysł Polsatu i KSW skomentował dla wp.pl zawodnik MMA Łukasz Jurkowski "Juras", Sportowiec stwierdził, że choć nie jest to - jego zdaniem - dobry pomysł na promowanie walk, rozumie przedsięwzięcie.

Nie jest to wymarzony sposób promocję dyscypliny MMA, ale wszystko reguluje rynek: jest popyt, jest podaż. Ludzie lubią oglądać dziwadła w klatce, lubią za to płacić. - powiedział w programie "Klatka po klatce". - Gdybym miał środki, to pewnie sam odpaliłbym taki biznes. Boli tylko, że prawdziwi zawodnicy nigdy nie dostaną takich finansów jak te cyrkowe postaci. Rozumiem prawa rynku, akceptuję ten fakt, ale nie do końca się z nim zgadza - dodał.

Celebrytów, którzy decydują się na walki mimo braku odpowiedniego przygotowania i umiejętności, a jedynie dla pieniędzy i sławy, nazwał... cyrkowymi postaciami i dziwadłami z Instagrama.

To jest żenujące dla MMA (...) nie nazywajmy tego MMA - powiedział lekko rozżalony.

Celebryci na ringu w telewizji

Kiedy miałby ruszyć program i jak dokładnie będzie to wyglądać? Tego jak na razie do końca nie wiadomo. O projekcie mówi się od kilku tygodni, jak na razie nieoficjalnie, jednak coraz głośniej.

Wszystko wskazuje więc na to, że miłośnicy okładania się pięściami pato-celebrytów już niedługo będą mieli przed telewizorami sycącą pożywkę.

9rlA
Przeczytaj więcej
Komentarze