18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Zmiany w Polsacie

Koniec Tańca z gwiazdami? "Wydarzy się coś nowego"

Wojciech Kozicki
13.01.2023  20:29
Taniec z Gwiazdami znika z Polsatu? Herbuś komentuje decyzje Miszczaka
Taniec z Gwiazdami znika z Polsatu? Herbuś komentuje decyzje Miszczaka Fot: Wojciech Olkusnik/East News

Kolejne zmiany w Polsacie. Dotknęły „Twoja twarz brzmi znajomo”, a teraz uderzą w „Taniec z gwiazdami? Pojawiły się nieoficjalne informacje, że Edward Miszczak skasuje „Dancing with the stars”. Edyta Herbuś skomentowała tę informację i…

Polsat przechodzi wielkie zmiany. Edward Miszczak wywołał w mediach trzęsienie ziemi! Program „Twoja twarz brzmi znajomo” przechodzi prawdziwą rewolucję tracąc Gąsowskiego, Wiśniewskiego i Skrzynecką. A teraz czas na „Taniec z gwiazdami”! Jak podaje nieoficjalnie Radio ZET, nowy szef  w Polsacie może nie tylko zmienić skład jury tanecznego show, a nawet… całkowicie skasować program!

Taniec z Gwiazdami znika z Polsatu? Herbuś komentuje

Odkąd tylko Edward Miszczak zaczął usuwać gwiazdy Polsatu, mówiło się kto wyleci z jury „Tańca z gwiazdami”. Dobra oglądalność tanecznego show Polsatu chyba nie ma znaczenia, bo pojawiają się kolejne pogłoski, że Polsat skasuje taneczny format.

A może to nie tylko plotki? W sprawie głos zabrała związana z programem Edyta Herbuś. Z jej wypowiedzi można wywnioskować, że coś się szukuje…

I teraz cała Polska drży. Jeżeli to jest prawda, że ten format miałby się skończyć, to na pewno wydarzy się coś nowego, co będzie mogło zagospodarować tę przestrzeń, tę publiczność i wszystkich, którzy kochają taniec. A ja myślę, że każdy, kto kocha taniec, jest po prostu szczęśliwym człowiekiem, bo jest to okazywanie naturalnych emocji i radości z życia (...) Ja bez tańca Polski sobie w ogóle nie wyobrażam. Bez względu na to, o jakiej stacji rozmawiamy, to na szczęście nasz naród jest wspaniale roztańczony. Ta studnia jest niewyczerpalna, więc mam nadzieję, że nigdy nie skończy się moda na taniec w naszym kraju  - powiedziała Edyta Herbuś w rozmowie z Jastrząb Post.

Jak na razie „Super Express podaje, że z „Tańca z gwiazdami” pierwsza wyleci Iwona Pavlović, czyli popularna Czarna Mamba. Wiadomo też kto zastąpi Piotra Gąsowskiego w „Twoja twarz brzmi znajomo”.

logo Tu się dzieje