18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Oszałamiający zysk

Polsat zapewnił jej krocie. Joanna Mazur pobiła rekord finansowy

20.05.2019  13:28
Polsat zapewnił jej krocie. Joanna Mazur pobiła rekord finansowy
Polsat zapewnił jej krocie. Joanna Mazur pobiła rekord finansowy Fot: Piotr Molecki/East News

Polsat zaproponował jej udział w Tańcu z Gwiazdami, a zgoda Joanny Mazur raz na zawsze zmieniła sytuację, w której się do tej pory znajdowała. Niewidoma mistrzyni świata zyskała ogromne pieniądze dzięki swojej szczerości i ciężkiej pracy.

Polsat, proponując Joannie Mazur udział w Tańcu z Gwiazdami, zdecydowanie zmienił jej życie. Niewidząca mistrzyni świata do tej pory żyła w skandalicznych warunkach - kiedy zaprezentowała je na wizji, cała Polska ruszyła z pomocą.

Joanna Mazur jest zwyciężczynią ostatniej edycji Tańca z Gwiazdami. W finale programu tanecznego pokonała Tomasza "Gimpera" Działowego i otrzymała za to 100 tysięcy złotych. Już ta kwota robi wrażenie, biorąc pod uwagę, że wcześniej kobieta znajdowała się w sytuacji co najmniej nieciekawej. Za pośrednictwem samego występu w telewizji Polsat zarobiła jednak znacznie więcej.

Występy w telewizji Polsat zmieniły jej życie

Kiedy Mazur zaprezentowała w krótkim filmiku nagranym z jej tanecznym partnerem - Janem Klimentem - w jakich warunkach mieszka, wszyscy w kraju skrajnie się oburzyli. Niewidoma mistrzyni świata na 1500 metrów żyła w bardzo niefajnych warunkach. Miała do dyspozycji niewielką przestrzeń, wąskie łóżko oraz łazienkę na korytarzu, którą musiała dzielić z innymi ludźmi.

Jej historia tak poruszyła Polaków, że oferty pomocy posypały się zewsząd. Pracowita i utalentowana dziewczyna otrzymała m.in. prestiżowe mieszkanie w centrum Krakowa, warte pół miliona złotych, od jednego z deweloperów.

Natychmiast obejrzałem materiał w internecie i nie ukrywam, że się bardzo wzruszyłem i podjąłem decyzję o pomocy tej wspaniałej dziewczynie. (...) Jestem zaszczycony, że mogę pani przekazać nowe mieszkanie z piękną łazienką, salonem, sypialnią i dużym, słonecznym tarasem. A teraz, tak jak szybko pani biega, tak szybko musimy podjąć decyzję o urządzeniu pani mieszkania, żeby zaraz po wakacjach mogła pani w nim zamieszkać - mówił hojny przedsiębiorca.

Ponadto w tamtym czasie w internecie ruszyła również zbiórka pieniędzy od ludzi dobrej woli, dedykowana właśnie Joannie Mazur. Udało się zebrać 300 tysięcy złotych. Wygląda więc na to, że nagroda, jaką otrzymała za wygraną w Tańcu z Gwiazdami od telewizji Polsat, w porównaniu do reszty zysku była wręcz skromna. Łącznie zarobiła blisko... milion złotych! To niesamowite, ile potrafi się czasem zmienić w życiu w tak krótkim czasie.

Czytaj także