18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Seks na ekranie

Jeszcze więcej patologii. Polsat zapowiada nowy program. Będzie Hit

01.06.2019  10:26
Love Island Polska jesienią w Polsacie
Love Island Polska jesienią w Polsacie Fot: Polsat/YouTube

Telewizja Polsat szykuje hit na miarę "Warsaw Shore" i "Big Brother". Od jesieni na ekranach jeszcze więcej patologii za sprawą "Love Island Polska".

Choć "Big Brother" TVN-u nie należy do programów najwyższych lotów, to i tak cieszy się sporą popularnością. Zamknięcie zblazowanych 30-latków w jednym domu i patrzenie na to, jak nic nie robią (no chyba że mówimy o robieniu z siebie pośmiewiska) okazało się strzałem w dziesiątkę i teraz konkurencyjne stacje też chcą w ten sposób zarabiać.

Szanse - i to duże - ma Polsat, który planuje odpalić petardę. Połączy ze sobą róże pato-TV-hity, zamknie w jednym domu grupę wygłodniałych związków i seksu młodych ludzi i będzie czekał na falę widzów.

Love Island po polsku

Polsat stawia na format sprawdzony już na zachodzie. Jesienią na antenie stacji zadebiutuje reality show z dokładnie dobraną grupą młodych kobiet i mężczyzn. Wszyscy piękni, modni, gotowi na przygody (i nie chodzi tu tylko o izolację), w wieku od 18 do 35 lat. 

Jak podaje Pudelek, znane są pierwsze konkrety. Uczestnicy zostaną wywiezieni do luksusowej willi na Wyspach Kanaryjskich, a ich celem będzie łączenie się w pary. Założenie jest więc proste - jak najwięcej pieprznych scen na ekranie. 

Love Island Polska

Pseudogwiazdy z Instagrama do Telewizji

To jednak nie wszystko. Do "Love Island" twórcy chcą ściągnąć głównie blogerów, influencerów i trenerów personalnych - to da im nie tylko atrakcyjną wizualnie grupę, ale też pewne grono odbiorców. Niestety, istnieje obawa, że internetowe gwiazdki będą tak samo nijakie, jak uczestnicy Big Brothera. 

Jak będzie wyglądał program? Niemal tak, jak każdy inny w tym stylu. Uczestnicy będą dobierać się w pary, dostawać zadania do wykonania i odpadać w show. Jest jednak różnica - na miejsce wyrzuconego wchodzić będzie nowy singiel. I tak w kółko, aż do finału, w którym ulubiona para widzów zgarnie po 100 tysięcy złotych.