18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Internet stanął z wrażenia!

Polska aktorka pokazała zdjęcia nago. "Wolne sutki"

03.09.2019  12:24
Aktorka z serialu "Echo serca" zdjęciem nago skradła niejedno serce
Aktorka z serialu "Echo serca" zdjęciem nago skradła niejedno serce Fot: Instagram

Znacie serial „Leśniczówka”? Jeśli nie, to jesteście w lesie! Trzeci sezon śledzi 1,5 mln osób, a poprzedni zarobił ponad 5 mln złotych. Telenowela w TVP robi się coraz bardziej popularna, więc serialowa aktorka Marta Chyczewska najwyraźniej postanowiła kuć żelazo póki gorące i pokazała się nago.

Marta Chyczewska to aktorka znana z seriali TVP „Leśniczówka” i „Echo serca”. Niedawno walczyła z chorobą w szpitalu, a po wyjściu postanowiła zadbać o właściwy poziom witaminy D. Najwyraźniej potrzebuje dużej dawki, bo opala się nago bez stanika. Na jej Instastories trafiło zdjęcie topless z hasztagiem „wolne sutki”. Pozostaje pytanie, co na to prezes Jacek Kurski...

Chyczewska robi się coraz bardziej popularna. Ma na koncie role w takich produkcjach jak „Ojciec Mateusz”, „Komisarz Alex”, „Planeta Singli 3”, „O mnie się nie martw”, „Niania w wielkim mieście”, „Na Wspólnej”, „Klan” oraz „Plebania”. Znając polskie realia, nagie piersi zapewne sprawią, że wielka kariera stanie przed nią otworem.

Chyczewska z serialu "Echo serca" sprawiła, że niejedno serce zabiło szybciej
Chyczewska z serialu "Echo serca" sprawiła, że niejedno serce zabiło szybciej Fot: Instagram
Marta Chyczewska nago - aktorka zaprezentowała się topless bez stanika
Marta Chyczewska nago - aktorka zaprezentowała się topless bez stanika Fot: Instagram