18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

"Fiasko rozmów"

Reprezentacja traci sponsorów. Polska piłka leży i kwiczy?

Wojciech Kozicki
25.04.2023  11:17
Polska reprezentacja traci sponsorów. Piłka nożna w Polsce upada?
Polska reprezentacja traci sponsorów. Piłka nożna w Polsce upada? Fot: Hassan Ammar/Associated Press/East News

Reprezentacja Polski w piłce nożnej traci gole i sponsorów. Kolejny kluczowy sponsor wycofał się ze wspierania finansowego piłki nożnej. Biało-czerwoni w finansowym kryzysie?

Reprezentacja Polski w piłce nożnej i kolejna porażka. Rzecznik PZPN w rozmowie z portalem PZPN potwierdził, że Alior Bank nie będzie już sponsorem polskiej drużyny. Umowa sponsorska banku i PZPN, zawarta w 2014 roku, nie została przedłużona. Powodów zakończenia współpracy nie podano, ale Wirtualne Media piszą o "fiasku negocjacji z PZPN"

Sponsorzy reprezentacji Polski. Piłka nożna się opłaca?

Radio ZET przypomina, że trwa czarna seria dla polskiej reprezentacji. Przestały ją wspierać takie marki jak Ustronianka, T-Mobile, Tyskie oraz Oshee. Sponsorami narodowej drużyny pozostają jednak nadal Biedronka, Orlen, Fakro, STS oraz Leroy Merlin. Niedawno do grona sponsorów reprezentacji dołączyły firmy Tarczyński oraz InPost.

Czy polska reprezentacja w piłce nożnej jest nadal atrakcyjna dla sponsorów? Czy wpływają na to słabe mecze i afera z premiami od premiera Morawieckiego oraz odejście Michniewicza?

Polski Związek Piłki Nożnej przeżywał ostatnio bardzo intensywny czas, jeśli chodzi o negocjowanie kontraktów sponsorskich. Nie oznacza to jednak, że PZPN ma problem ze sponsorami – pisze Radio ZET.

Polscy piłkarze mają przed sobą karkołomne wyzwanie. Mecz reprezentacji na PGE Narodowym z Niemcami 16 czerwca będzie bitwą o wszystko?

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

logo Tu się dzieje