18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Jak wypadnie Blanka?

Polska w końcu wygra Eurowizję?! Szokująca wizja ujawniła całą prawdę

10.05.2023  15:49
Czy Blanka wygra Eurowizję? Przepowiednia Krzysztofa Jackowskiego
Czy Blanka wygra Eurowizję? Przepowiednia Krzysztofa Jackowskiego Fot: Instagram blikeblanka

Cała Polska obgryza paznokcie z nerwów i wyrywa sobie włosy z głowy z obaw o losy polskiej delegacji na Eurowizję 2023. Czy Blanka wygra konkurs w Liverpoolu? Jasnowidz Jackowski już wszystko wie.

Już w czwartek 11 maja Blanka Stajkow wystąpi w półfinale Eurowizji. Przed rozpoczęciem swojej batalii na arenie międzynarodowej musiała zmagać się z potężnym hejtem dotyczącym nie tylko skąpanych w skandalu preselekcji krajowych, ale także jej zdolności wokalnych – wokalistka miała problemy ze złapaniem oddechu pomiędzy „bejbami” z powodu zbyt rozbudowanej choreografii tanecznej.

Blanka jednak nie zraziła się problemami na polskim poletku i dzielnie walczy o swoją szansę na sukces. Choć zagraniczni komentatorzy nie wróżą jej końcowego zwycięstwa, spodziewane jest, że Blanka do finału się dostanie. Poziom w półfinałach jest przecież, delikatnie mówiąc, umiarkowanie średni, co sprawa, że finał konkursu jest planem minimum dla Polaków.

Czy Blanka wygra Eurowizję? Jasnowidz Jackowski już wie

Portal RadioZET.pl dotarł do sławnego jasnowidzącego proroka z Człuchowa. Znany pod ziemskim imieniem jako Krzysztof Jackowski profeta podzielił się z redakcją wstrząsającą wizją dotyczącą szans polskiego narodu na Eurowizji 2023, która już rozpoczęła się w Liverpoolu. Wieszcz, który posiada niesamowitą zdolność przewidywania przyszłości, zaznaczył wpierw, że utwór „Solo” polsko-bułgarskiej wokalistki przypadł mu do gustu.

Natomiast uważam, że ta piosenka nie ma głębszych szans. Ona jest bardzo prosta, a rytmika jest, można powiedzieć, oklepana. Zaczęło się od „La Bamby”, taka rytmika przeszła różne ewolucje. Wydaje mi się, że nie jest to utwór, który miałby w jakiś sposób zaskoczyć uszy jurorów czy widzów. Uważam, że chyba Jann byłby lepszym wyborem. Obym się nie pomylił

- podsumował człowiek, który żyje z przewidywania przyszłości.

My natomiast mamy nadzieję, że tym razem Krzysztof Jackowski się pomylił. Blance za to życzymy wszystkiego najlepszego i powodzenia! Niechaj „Bejba” zawładnie światem!

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

logo Tu się dzieje