18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ostrzegamy, znowu zaśpiewała...

Ken wróży Godlewskiej z kart tarota. "Śmierć!"

19.06.2019  19:10
Polski Ken i Esmeralda Godlewska - czy karty tarota mówią prawdę?

Esmeralda Godlewska i polski Ken, znany także jako wróżbita Michael, założyli nowy kanał na YouTube. Ledwo przeżyliśmy pierwszy odcinek, a „chłopak jak malowany” i najlepiej fałszująca polska wokalistka znowu nagrali wspólny film. Tym razem pokazują jak się wróży z kart tarota.

Esmeralda Godlewska i polski Ken (Michał Przybyłowicz) znowu w akcji. Poprzednim razem zaserwowali nam rozmowy o waginie Esmeraldy. Tym razem wróżbita Michael, jak zwykle w pełnym makijażu, wróżył byłej zawodniczce Fame MMA z kart tarota. Przy okazji zapowiedzieli, że wkrótce przechodzą na 14-dniową głodówkę. Jeśli to oznacza, że znikną na jakiś czas z internetu, to mocno im kibicujemy.

Esmeralda Godlewska i karty tarota

Już na początku karty powiedziały, że Esmeralda jest niezwykle waleczna i inteligentna. Pojawiła się też karta śmierci. Ken uspokoił panikującą Godlewską, że niekoniecznie musi ona oznaczać zgon fizyczny. Może zapowiadać odrodzenie, moment przełomy w życiu oraz transformację.Na wielką miłość musi jednak poczekać kilka lat.

Masz dużo więcej szczęścia w życiu zawodowym i finansowym, niż w uczuciowym. Te dwie karty zwiastują sukces finansowy. Byłaś też zbyt ufna i naiwna, na przeszłości masz karty, które cię osłabiały  – mówił Ken patrząc w karty.

Ta wiadomość niekoniecznie ucieszy Polaków – karty powiedziały, że Esmeraldę czekają nowe projekty zawodowe

Na koniec filmu Godlewska nie mogła się powstrzymać i zaczęła śpiewać. Jej wokal to dla nas wciąż czarna magia...

Polski Ken i Esmeralda Godlewska - wróżenie z kart tarota:

Czytaj także