Już zapowiedział powtórkę

Polski raper próbował się zabić. Prowadził transmisję online

Wojciech Kozicki
24.06.2019  08:01
Polski raper Psychotrop i nieudana próba samobójcza - zapowiedział powtórkę
Polski raper Psychotrop i nieudana próba samobójcza - zapowiedział powtórkę Fot: Instagram

Polski raper Psychotrop próbował popełnić samobójstwo podczas transmisji live w internecie. Wyjaśnił dlaczego 16 czerwca chciał podciąć sobie żyły i umrzeć. Zapowiedział również, że to raczej nie była jego ostatnia próba przeniesienia się w zaświaty.

Polski raper Psychotrop to „artysta”, którego nie usłyszycie w komercyjnych stacjach radiowych. Zamiast klasycznej rapowej nawijki uprawia horror rap. Jak podaje „Super Express”, publicznie ogłosił, że chce umrzeć, bo nienawidzi ludzi, a do tego jest ciekawy życia po śmierci. Podczas transmisji podciął sobie żyły.

Fani wezwali pogotowie, a ratownicy zdołali uratować Psychotropa. Nie daje jednak za wygraną i już zapowiedział powtórkę, bo „były niezłe dymy”.

Raper skazany

Se.pl przypomina, że Psychotrop wcześniej był znany jako HST Djobeł. Pseudonim artystyczny zmienił, gdy trafił na 3 lata do więzienia za usiłowanie zabójstwa kuzyna swojej dziewczyny. Dźgnął go kilkukrotnie nożem w klatkę piersiową. W jego utworach często przewija się motyw morderstwa i jego gloryfikacji.

Noże w plecach, w głowie głosy piski. Po*ebane myśli, zabić wszystkich. Na wargach krew albo wulgaryzmy. Całe życie ku*wa jest do pi*dy! – brzmi fragment tekstu jednego z utworów Psychotropa.

Przeczytaj więcej
Komentarze