18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Trzyma formę

Ponętna Doda pozuje w SAMYCH MAJTKACH! Szokująca sesja

09.12.2022  14:47
Doda w odważnej sesji
Doda w odważnej sesji Fot: Paweł Wodzyński/East News, Instagram dodaqueen

Doda wciąż jest w świetnej formie i przeżywa prawdziwy renesans swojej kariery! Teraz na jej Instagramie pojawiły się efekty niezwykłej sesji, wykonanej w związku z kampanią reklamową.

Doda jest na szczycie już od dwóch dekad i nie wciąż nie może narzekać na brak pracy. Wręcz przeciwnie – jak przypomina WP Teleshow, gwiazda ostatnio świętowała swoje dwudziestolecie kariery w formie specjalnego koncertu dla Polsatu. To nie wszystko, niedawno była również gwiazdą własnego reality-show, w którym miała znaleźć sobie mężczyznę. W rzeczywistości była już z kimś związana, ale co się rozemocjonowaliśmy jej sercowymi rozterkami to nasze. Nie mówiąc już o tym, że piosenkarka nagrała właśnie nową płytę - „Aquaria”.

Szanowna Pani Dorota Rabczewska jest też sławną infuencerką, a na swoim Instagramie zrzesza aż 1,5 mln użytkowników. Choć, jak zaznaczyła, nie robi tego często, zdecydowała się zareklamować na swoim koncie pewną markę napojów izotonicznych. Nie da się ukryć, że wybrała do tego skuteczną strategię.

Doda nago na Instagramie. Zdjęcia gwiazdy

Doda da radę sprzedać piasek na Saharze i okulary niewidomemu? Na jej popularnym profilu łatwo się rozreklamować, zwłaszcza jeśli poprosi się ją o wyeksponowanie kilku sławnych atutów.

Jestem twarzą dwóch marek, wybieram te najlepsze. Do końca przyszłego roku, poza premierą mojej własnej, chcę podpisać jeszcze tylko dwa kontrakty, bo daję z siebie wszystko i nie robię nic na pół gwizdka. Odrzucam większość, chcę wierzyć w produkt, który reklamuję i sama go stosować. Stąd moja wybredność. Proponuję Wam tylko to pod czym sama mogę się podpisać i co daje mi najlepsze efekty

- podpisała sesję Doda.

Niezwykle gorące zdjęcia szybko stały się hitem i zebrały ponad 100 tys. polubień, a także wiele pozytywnych komentarzy. Znaleźli się też jednak krytycy – zwrócono uwagę na prawdopodobne użycie programów do obróbki zdjęć. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że na jednej fotce brakuje Dodzie… palca u stopy! Grafik trochę się pośpieszył, ale nie można się mu dziwić, czasem ciężko się skupić.

Dodunię znajdziecie poniżej, pozdrawiamy!

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

logo Tu się dzieje