18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Popek wraca na parkiet! Zarobi fortunę tańcząc w show TVP

Redakcja
16.01.2019  13:19
Popek zatańczy w TVP
Popek zatańczy w TVP Fot: FACEBOOK/POPEK MONSTER

Raper Popek już po raz drugi weźmie udział w telewizyjnym show tanecznym. Po "Tańcu z gwiazdami" przyszedł czas na "Dance, dance, dance" TVP. Za udział w każdym odcinku dostanie po kilkanaście tysięcy złotych!

Polski raper i przyszły - jak sam zapowiada - polityk Paweł Mikołajuw - "Popek" - polubił taniec. Do takiego wniosku można dojść po ostatniej informacji, która obiegła media - gwiazdor zatańczy w show Telewizji Polskiej, a za każdy odcinek, w którym wystąpi, dostanie aż 15 tysięcy złotych!

ZOBACZ:  Popek został twarzą konserw. Specjalista od "faceburgera" reklamuje mięso

"Dance, dance, dance" w TVP. Popek odtworzy teledyski

Nowy format TVP pojawić ma się na antenie już wiosną tego roku. W jury show zasiądą między innymi Ewa Chodakowska i Agnieszka Kaczorowska, a prowadzącą ma być Marcelina Zawadzka. Jedną z gwiazd, które wystąpią na parkiecie, ma być właśnie Popek.

Jak wyglądać będzie udział Popka w "Dance, Dance, Dance"? Raper, tak jak i inne gwiazdy, zostanie sparowany z profesjonalnym tancerzem/tancerką i wspólnie odtworzą znane choreografie z teledysków. To jednak nie wszystko. Na scenie celebryci występować będą także solo.

ZOBACZ:  Popek zdradził, ile wydaje na życie. "Jestem milionerem bez grosza, muszę zapier*alać"

Popek wkracza do polityki. Zakłada partię "Młoda Polska"

Celebryta próbował już swoich sił między innymi na ringu, na scenie z mikrofonem i na parkiecie - w programie "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" zajął wysokie, trzecie miejsce! Ostatnio głośno było o całkowicie nowych, zaskakujących planach gwiazdora, który ogłosił, że zakłada własną partię polityczną "Młoda Polska". Przyszły polityk przedstawił już nawet jej program.

ZOBACZ:  Popek założył partię polityczną. Tak naprawi budżet państwa [WIDEO]

Czytaj także