18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Umcy umcy

Poseł PiS nagrał teledysk disco polo. Kasy nie żałował

04.05.2019  17:54
Poseł PiS nagrał teledysk disco polo - feministki nie będą zadowolone
Poseł PiS nagrał teledysk disco polo - feministki nie będą zadowolone Fot: Youtube.com

Wybory do Parlamentu Europejskiego już 26 maja, więc polscy politycy najwyraźniej uznali, że wszystkie chwyty dozwolone. Kandydat i poseł PiS Marcin Kamil Duszek postawił na teledysk disco polo. W wyborach pójdzie mu śpiewająco, czy będzie cienko śpiewał?

Politycy chcą za wszelką cenę wygrać eurowybory i zarabiać ogromne pieniądze w Unii Europejskiej. Obiecać można wszystko. Robert Biedroń i partia Wiosna zapowiadają, że gdy dojdą do władzy, będzie więcej pieniędzy, a mnie pracy. Grzegorz Schetyna zapewnia, że w 2014 roku Polacy będą zarabiać jak Niemcy. PiS karmi nawet wyborców kiełbasą na piknikach, a Jerzy Buzek zbiera śmieci w lesie. Licytacja trwa.

Tymczasem Marcin Kamil Duszek, czyli kandydat PiS do Europarlamentu, postawił na piosenkę i teledysk disco polo. Oczywiście nie ma takiego talentu jak śpiewający prezydent Andrzej Duda, więc za warstwę muzyczną odpowiada zespół Fortex. Jak twierdzi kandydat, piosenka „Euroduszek” to „oficjalny eurohit”. Nas interesuje przede wszystkim kto za to wszystko zapłacił...

Duch Europy młody we mnie jest. Mocny on i odważny jak lew. On prowokować chce, lubi odważną grę. Europoseł będzie na fest – brzmi tekst piosenki.

Słowianki jak u Donatana

W teledysku niczym u Donatana pojawiają się urodziwe Słowianki. Duszek chyba chciał przypodobać się prezesowi PiS, bo w klipie zagrał kot. Nie zabrakło też wizyty w kościele, ujęć z politykami partii. Naraził się jednak feministkom, bo pewnie nie spodobają im się młode dziewczyny pchające samochód posła.

On ukołysze cię, wypełni każdy dzień, gdy dziesiątce zaufasz tej – słyszymy w drugiej zwrotce.

"Euroduszek":

Przeczytaj więcej
Komentarze