18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Kocha swoje dodatkowe kilogramy

Pozytywny Adam Małysz lubi chwalić się ciałem na plaży

02.08.2019  17:23
Pozytywny Adam Małysz lubi chwalić się ciałem na plaży
Pozytywny Adam Małysz lubi chwalić się ciałem na plaży Fot: ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Adam Małysz był jednym z nielicznych rodaków, którego kochał do szaleństwa cały kraj. Wszyscy mu kibicowali i do dziś ciepło wspominają jego największe sukcesy. Sam sportowiec daje nam z resztą regularne powody do podziwu. 

Adam Małysz był największym, polskim skoczkiem narciarskim w dziejach. Nie z uwagi na jego osiągnięcia, ale na to, co wzbudził w rodakach. W czasach, kiedy odnosił sukcesy w skokach narciarskich wszyscy byli ogarnięci najprawdziwszą Małyszomanią. 

Co prawda skoczek zakończył karierę, ale nie pożegnał się ze sportem. 41-latek wciąż spełnia się jako kierowca rajdowy i działacz sportowy i dalej niezmiennie cieszy się ogromną sympatią Polaków.

Adam Małysz jest z siebie zadowolony

W czasach, kiedy był skoczkiem narciarskim Adam Małysz był niesamowicie szczupły. Musiał również przestrzegać bardzo restrykcyjnej diety, która to składała się na jego sukcesy w tej dziedzinie sportu. Nikt nie wiedział, że w tamtych czasach Małysz miał... kompleksy!

Wcześniej wstydziłem się pokazywać na plaży, teraz czuję się znacznie bardziej komfortowo. Bądźmy dumni z tego jak wyglądamy i kim jesteśmy! Bo wszyscy jesteśmy wyjątkowi - apeluje teraz do wszystkich fanów.

Jak się okazuje, zakończenie kariery skoczka narciarskiego nie tylko pozwoliło Małyszowi cieszyć się swoim ciałem na plaży, ale również wrócić do radości z jedzenia. 

Po zakończeniu kariery, w końcu mogłem sobie pozwolić na potrawy, które były zakazane w diecie skoczka narciarskiego. Trenując do rajdów, potrzebowałem dużo więcej kalorii, aby mieć energię podczas startów. Obecnie moja waga jest dużo większa niż 10 lat temu, ale jestem zadowolony ze swojego wyglądu! - napisał na swoim Instagramie.

My cieszymy się razem z Adamem. 

Czytaj także