18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Źle się dzieje

Prezenterka DDTVN podejrzewana o chorobę. Fani się martwią

04.06.2019  17:43
Prezenterka DDTVN podejrzewana o chorobę. Fani się martwią

Prezenterka DDTVN od jakiegoś czasu nie wygląda najlepiej. Fani martwią się, że powodem zmian w jej wizerunku może być choroba.

DDTVN przyniosło jej ogromną rozpoznawalność. Od jakiegoś czasu jej fani zaczęli się o nią wyjątkowo mocno martwić. Dlaczego? Otóż Anna Wendzikowka, która w TVN-ie specjalizuje się w robieniu wywiadów z gwiazdami zagranicznymi - drastycznie schudła. 

Anna Wendzikowska ma problemy ze zdrowiem?

Ostatnio jej życie nie układało się różowo. Rozstała się z ojcem swojego małego, nowo narodzonego dziecka i teraz musi sobie radzić jako samotna matka. Być może to stres i wysiłek związany z łączeniem obowiązków zawodowych z macierzyńskimi, spowodował drastyczną utratę wagi.

Niemniej fani od razu pomyśleli, że być może tak naprawdę Anna zmaga się z chorobą, o której istnieniu niekoniecznie chce opowiadać. Jest w końcu wiele dolegliwości, które objawiają się utratą wagi, a chyba najbardziej popularna z nich to... anoreksja. 

Czy Ty coś w ogóle jesz? - pytali zaniepokojeni fani.

Oczywiście gwiazda bardzo szybko odniosła się do tych pytań, w dość tradycyjny dla wszelkich, szczupłych celebrytek, sposób:

Owszem, jem, i to całkiem sporo. Na szczęście w loterii genowej wygrałam szybką przemianę materii - stwierdziła prezenterka DDTVN.

To jednak nie wyciszyło fanów. W internecie zawrzało.

Każda anorektyczka tak mówi - stwierdził ktoś odważnie.
Może nie chce się przyznawać do choroby. Słuszna wymówka - mówi ktoś inny.

Waszym zdaniem są powody do obaw?

Szczuplutka gwiazda DDTVN

logo Tu się dzieje