18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Co tak pichci?

Prezes PiS jest MISTRZEM KULINARNYM

22.11.2022  10:06
Jarosław Kaczyński odnajduje się w kuchni
Jarosław Kaczyński odnajduje się w kuchni Fot: ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Jarosław Kaczyński bez wątpienia jest człowiekiem wielu talentów. Czy jednak ktokolwiek posądzałby go o talent kulinarny? Jak się okazuje, prezes PiS świetnie odnajduje się w kuchni!

Prezes PiS jest jednym z najmocniej interesujących Polaków polityków. Od lat mieszka sam w swojej willi na warszawskim Żoliborzu, jedynie w otoczeniu ukochanych kotów. Nic więc dziwnego, że wiele osób zastanawia się, jak Jarosław Kaczyński radzi sobie z codziennymi obowiązkami.

Prezes PiS potrafi gotować!

Okazuje się, że jest z nimi całkiem za pan brat. Prezes PiS to wielki fan polskiej kuchni, który nie ucieka od gotowania. Potrafi się o siebie zatroszczyć i nigdy nie pozostaje bezradny wobec codzienności.

Lubię proste potrawy – bigos, placki kartoflane, pierogi ruskie, schabowego z kapustą, wszystkie rzeczy z grilla. Muszę się przyznać, że jadałem subtelne potrawy w bardzo dobrych restauracjach, ale nie zaszokowały mnie nadzwyczajną jakością

– wyjawił szef Prawa i Sprawiedliwości.

Jajecznicę czy omlet sobie sam przygotowuję. Bardzo lubię naleśniki, ale same, bez żadnego wkładu

- zdradził Jarosław Kaczyński.

Jeśli ma taki talent do gotowania, jak do przejmowania sceny politycznej w kraju, to Magda Gessler może czuć się zagrożona. Wyobrażacie sobie prezesa PiS startującego w takim hitowym programie jak MasterChef? To byłby hit!