18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wideo trafiło do sieci

Andrzej Duda śpiewa. To już hit internetu

28.04.2019  10:47
Andrzej Duda radzi sobie jako prezydent śpiewająco czy raczej cienko śpiewa?
Andrzej Duda radzi sobie jako prezydent śpiewająco czy raczej cienko śpiewa? Fot: Facebook.com/Andrzej Duda/ Krzysztof Sitkowski

Co będzie robił prezydent Andrzej Duda, gdy zakończy się jego kariera polityczna? Wcale nie musi być to nudna emerytura. Okazuje się, że będzie mógł realizować się jako wokalista. Właśnie objawił swój talent wokalny w duecie z żoną Agatą.

Niektórzy twierdzą, że Andrzej Duda jako prezydent cienko śpiewa. Teraz można to zweryfikować. Głowa państwa i Agata Duda zainicjowali w Nadleśnictwie Rytel w województwie pomorskim akcję #sadziMY. Para prezydencka i harcerze dali wspólny występ.

Dzisiaj jesteśmy w bardzo szczególnym miejscu. Tutaj, w nadleśnictwie Rytel, gdzie prawie dwa lata temu przeszła straszliwa nawałnica i zmasakrowała, zniszczyła wspaniały fragment Borów Tucholskich, zabierając życie także dwóm młodym harcerkom – Asi i Oldze – przemówił prezydent Duda.

Śpiewający prezydent

Jak poradził sobie Andrzej Duda z sadzeniem drzewek? Dosłownie śpiewająco. Wraz z żoną wspólnie wykonali tradycyjne harcerskie podziękowanie. Prezydent jest bardzo zajęty podpisywaniem kolejnych ustaw, więc był to wybór idealny, bo nie musiał poświęcać czasu na naukę tekstu.

Andrzej Duda śpiewa i sadzi drzewa:

Przeczytaj więcej
Komentarze