18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ciężki stan aktora

Przerażające doniesienia o Jacku Rozenku. Jest komentarz Roxi Gąski

29.05.2019  09:47
Przerażające doniesienia o Jacku Rozenku. Jest komentarz Roxi Gąski
Przerażające doniesienia o Jacku Rozenku. Jest komentarz Roxi Gąski Fot: Instagram/@jacekrozenek

Jacek Rozenek od połowy maja przebywa w szpitalu. Informacja ta niedawno dotarła do mediów. Jak się okazuje, stan aktora jest naprawdę bardzo ciężki.

Mediami zatrzęsła wieść o tym, że Jacek Rozenek w ciężkim stanie przebywa w szpitalu.  Jego była żona, Małgorzata Rozenek-Majdan regularnie go odwiedza, ale nikt z rodziny nie chciał odnieść się do tego, co dokładnie dolega aktorowi, chociaż jasne jest, że jego stan nie jest dobry.

Jacek Rozenek przeszedł poważny udar?

Teraz jeden z tabloidów opublikował wstrząsające doniesienia o tym, co dokładnie dolega Rozenkowi. Zdradził to anonimowy znajomy aktora.

Jacek miał udar mózgu. Całkowicie stracił mowę - opowiada informator.

Podobno artysta codziennie ćwiczy prawą nogę, a logopedzi robią wszystko by odzyskał mowę. Fani szybko oburzyli się faktem, że na temat stanu zdrowia Rozenka milczy jego ostatnia partnerka - Roxi Gąska.

Kobieta w końcu nie wytrzymała i odniosła się do poważnych zarzutów, jakie mieli wobec niej internauci. Zrobiła to na swoim Instagramie.

Ludzie co z Wami? Ogarnijcie się! Nie mam zamiaru rozmawiać z obcymi ludźmi na temat zdrowia Jacka! A Tym bardziej wypowiadać się na tle publicznym, co robię w tej sytuacji. Żyjcie i dajcie żyć innym! - napisała Gąska.

Najbardziej współczujemy Adrianowi - synowi Rozenka ze związku z Katarzyną Litwiniak. Ostatnio bowiem u mamy chłopaka wykryto raka. W pomoc pierwszej żonie aktora zaangażowała się również Małgorzata Rozenek-Majdan. Na szczęście w jej przypadku podjęto już terapię w klinicę w Monachium i rokowania są pomyślne.

logo Tu się dzieje