18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Nigdy się nie dowiemy?

Przyczyna śmierci Mateusza Murańskiego. Jest ważna decyzja rodziny

10.05.2023  16:34
Przyczyna śmierci Mateusza Murańskiego. Rodzina zdecydowała
Przyczyna śmierci Mateusza Murańskiego. Rodzina zdecydowała Fot: Facebook Mateusz Murański

Śmierć młodego aktora i pięściarza Mateusza Murańskiego była szokiem dla całej Polski. 29-latka znaleziono martwego na początku lutego i wokół jego śmierci powstało wiele spekulacji. Teraz rodzina Mateusza poprosiła prokuraturę, aby nie ujawniała więcej informacji na temat zmarłego.

W rozmowie z „Faktem” Mariusz Duszyński z Prokuratury Okręgowej w Gdańsku poinformował, że nie będą już udzielać żadnych informacji dotyczących niespodziewanej śmierci Mateusza Murańskiego.

Nie udzielamy w tym zakresie żadnych informacji na życzenie rodziny zmarłego

- powiedział Duszyński.

Oznacza to, że prawdopodobnie nigdy już nie poznamy pośredniej przyczyny śmierci Mateusza Murańskiego. Wcześniej spekulowano, że pięściarz mógł nie wytrzymać z hejtem w sieci lub cierpiał na jakąś chorobę. Bezpośrednią przyczyną śmierci była natomiast ostra niewydolność krążeniowo-oddechowa.

Aby wyjaśnić przyczyny śmierci Mateusza Murańskiego, prokuratura zdecydowała o przeprowadzeniu sekcji zwłok Zakładzie Medycyny Sądowej w Gdańsku. Wstępnie orzeczono, że zgon nastąpił na skutek ostrej niewydolności krążeniowo-oddechowej

- podano.

Przyczyna śmierci Mateusza Murańskiego. Rodzina podjęła ważną decyzję

Zapewne nigdy opinia publiczna nie dowie się, jaka była pośrednia przyczyna śmierci Mateusza Murańskiego. Rodzina ma oczywiście do tego pełne prawo i wspieramy ich w tej decyzji.

Niedawno otrzymaliśmy pismo w tej sprawie. Przesłał je na pełnomocnik rodziny. Rodzina po prosty nie życzy sobie informowania mediów i opinii publicznej o śledztwie, w związku z tym szanując wolę bliskich, nie będziemy udostępniać żadnych informacji

- zaznaczył prokurator Duszyński.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

logo Tu się dzieje