18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Noga w dramacie!

Pudzian kontuzjowany! "Może nic się nie urwało"

Wojciech Kozicki
09.12.2022  21:23
Pudzianowski kontuzjowany. Walka z Chalidow odwołana?
Pudzianowski kontuzjowany. Walka z Chalidow odwołana? Fot: FOT. GRZEGORZ GALASINSKI/POLSKAPRESS/Polska Press/East News

Mariusz Pudzianowski kontuzjowany! Już 17 grudnia walka z Mamedem Chalidowem na KSW 77, a najsilniejszy człowiek świata ma problemy zdrowotne. Czy Pudzian będzie musiał odwołać walkę przez kontuzję?

Mariusz Pudzianowski i Mamed Chalidow mają stoczyć walkę KSW 77 już 17 grudnia. Czekacie na mordrobicie marzeń? Mamy złą wiadomość. Pudzian na Facebooku ujawnił, że jest kontuzjowany. Na wideo widzimy, że jego noga jest opuchnięta i w fatalnym stanie. Wygląda jakby Pudzian chciał kopać się z pędzącym mustangiem napędzanym dzikim preriowym wichrem!

Kontuzja Pudzianowskiego. Chalidow już wygrał?

Fani nie wyobrażają sobie, że ta walka się nie odbędzie. Czekaliśmy na starcie Pudzianowski- Chalidow od 2009 roku, gdy były strongman zadebiutował w KSW. Ostatni raz widzieliśmy go w klatce w maju tego roku, gdy w main evencie gali KSW 70 wygrał z Michałem Materlą.

Sport to zdrowie, ale nie tym razem. Możeeee nic się nie urwało. Pudzian jest niezniszczalny!!!! Dwa druty i jade dalej – napisał Pudzian pod filmem.

Pudzian trzyma nas w niepewności. To prawdziwy Hitchcock sportów walki. Pozostaje nam tylko czekać aż fighter zdecyduje się ujawnić wyniki badań. A może Pudzian powinien wystąpić z chorą nogą? Wtedy szanse się nieco wyrównają!

logo Tu się dzieje