18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

W Zakopanem nie było miejsc

PÓŁNAGA Selena Gomez wita 2023 rok na luksusowym jachcie [FOTO]

02.01.2023  20:12
Selena Gomez wita nowy rok
Selena Gomez wita nowy rok Fot: Instagram selenagomez

Bożyszcze młodzieży znane powszechnie jako Selena Gomez, powitało nowy rok na luksusowym jachcie wspólnie z Brooklynem Beckhamem i Nicolą Peltz. „Możecie nazywać nas trójkątem”, napisało bóstwo i gwiazda popu.

Selena Gomez od lat świetnie radzi sobie w bezlitosnym świecie show-biznesu. Śpiewa, tańczy i je kilogramy pomarańczy. Ostatnio produkuje i gra w hitowym serialu „Zbrodnie po sąsiedzku”, gdzie wciela się w postać Mabel Mory, a partnerują jej weterani amerykańskiej komedii – Martin Short i Steve Martin.

Na swoim koncie na Instagramie dzieli się zdjęciami zza kulis życia zawodowego, a także rewelacjami dotyczącymi jej spraw osobistych. Ostatnio zdradziła, w jaki sposób przywitała 2023 rok.

Selena Gomez wije się jak wąż na luksusowym jachcie

Być Seleną Gomez? Marzenie. Widzieć Selenę Gomez w bikini na niezwykłej fotografii? Kolejne marzenie. Które jesteśmy w stanie spełnić? Chyba już wiecie. Póki nie mamy maszyny do zmieniania w Selenę Gomez (prace trwają), musicie zadowolić się patrzeniem na jej zdjęcia. A jest na co.

Selena Gomez świętowała Nowa Rok z synem Davida Beckhama, Brooklynem Beckhamem, oraz z jego żoną Nicolą Peltz. Selena przyjaźni się z parą i to z nimi chciała spędzić ten wyjątkowy moment. Trójka przyjaciół jest teraz w Meksyku – wypoczywają na luksusowym jachcie, pływają w oceanie i pozują do pięknych, wspólnych zdjęć.

Selenę i jej znajomych celebrujących życie znajdziecie poniżej!

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na 

.

Selena Gomez na jachcie
Selena Gomez na jachcie Fot: Selena Gomez na jachcie
Czytaj także